40% allahindlus

Kink klassi fototraamat

Loo raamat

 

Info pakkumise kohta

pakkumine on suunatud teile, et saaksite jäädvustada ühe kõige ilusama osa enda elust. Me innustame teid looma fotoraamatuid, mis aitaksid teil jäädvustada hetki lapsepõlvest ja kooliajast! Pakkumine on suunatud õppeasutustele (lasteaiad, koolid, ülikoolid,huviringid ja muud õppeasutused või sellega seotud organisatsioonid). Te saate 40% allahindlust, kui tellite rohkem kui 10 ühikut. Maksja ei pea olema juriidiline isik. Kõige tähtsam kriteerium on fotoraamatu sisu.

 

Kuidas saada allahindlust?

Allahindluse saate peale allahindluskoodi taotluse esitamist tellimisprotsessi ajal. Selleks, et saada allahindluskoodi, kirjutage palun järgnevale e-posti aadressile: abi@zoombook.ee. Tooge välja õppeasutus, kontaktisik ja telefoninumber ning me edastame teile unikaalse allahindluskoodi.

 

Tasuta näidisraamat

me viisime läbi uuringu, et saada teada, kas näidisraamat aitab teid fotoraamatu valikul. Me saime palju positiivset tagasisidet, seega ärge kartke küsida meie näidisraamatut.

Näidisraamat hõlmab mitmeid ideid ja kasulikku informatsiooni, kuidas valmistuda fotoraamatu tegemiseks, mida vajate jne. See raamat on imeline vahend esitluse tegemiseks vanemate koosolekul. Kirjutage meie e-posti aadressile abi@zoombook.ee, tooge välja õppeasutus, kontaktisik, telefoninumber, omniva pakiterminal, kuhu soovite raamatu saada. Saadame teile näidisraamatu 3 päeva jooksul tasuta.

Sellel aastal jagab ZOOMBOOK enda kõige populaarsemaid fotoraamatu ideid teiega. Samuti näitame, kuidas saate ideid rakendada teie ise, emad, õpetajad, klassi esindajad ja teised, kes soovivad säilitada kõige ilusamaid mälestusi lasteiast, koolist, huviringist või muust õppeasutusest.

Fotoraamatu kaane ideed

See raamat on unikaalne ja eriline, seega soovitame ka unikaalset kaane lahendust. Loo personaalse kaanega fotoraamat. Milliseid ideid me pakume?

Sa võid oma raamatu kaanele seada kogu klassi- või rühmapildi. Ära unusta viidata kooli või rühma nimele. Usume, et oluline on märkida ka aastad. See teeb aastate pärast meenutamise lihtsamaks.

Loo raamatud, kus kaantel on iga lapse nimi ja foto. Kaaned, mis on mõeldud igale lapsele eraldi on unikaalsed - need toovad iga isiku eriti hästi välja ja on personaalsed.

Võite kaanele luua kollaaži, kujutades seal kõiki klassikaaslasi, lasteaialapsi ja eakaaslasi eraldi fotoga. Kindlasti ärge unustage lisamast õpetaja fotot.

Fotoraamatu esilehe ideed

Klassijuhataja teab oma õpilasi kõige paremini. Igaüks neist võib rääkida, millised olid nad alguses ja millised on nüüd.

Selfie'd on tänapäeval väga populaarsed! Täida üks leht selfie'de ja nimedega, et meeles pidada esimesi sõpru.

Kas teil on laul, mida saab pidada klassi või rühma hümniks? Või äkki on kooli, lasteaia hümn, mis on teile armas. Too esilehele välja osa lüürikast.

Pühenda esimene leht õpetajale, lisa tema pilt ning parimad soovid.

Ideed fotoraamatu sisu jaoks

Raamatud, millel on loogiline järjestus, on eriti atraktiivsed. Milline järjestus peaks sinu raamatul olema? Võid jagada sisu osad erinevate teemade vahel. Soovitatavad teemad sisekaante ja lehtede jaoks:

 • väljasõidud ja koos veedetud aeg: -
 • uneaeg;
 • kooli/lasteaia üritused (Jõulud, emadepäev, isadepäev, esimene september);
 • õppetöö;
 • kooliposid (nimetagem neid "Parimad posid meie ringis/klassis"), koolitüdrukud (kes samuti väärivad tiitlit "Parimad"), grupp sõpru;
 • naljakate fotode galerii:tutipäev, stiilinädal, pikemast lühemani, lapsed mängimas pille jne. Ära unusta järelkirju - kui võimalik, lisa need kuupäeva järgi. Soovitame viidata lehel kujutatavale teemale.

Teemad, järelkirjad, lühikesed mälestused, kuupäevad

Veel mõned originaalsed ideed raamatu sisu jagamiseks

Kas mäletad küsimustikke ja soove, mida saadi ja jagati klassikaaslastele või sõpradele? Loo lehed nõnda, et need sisaldaks parimaid vastuseid, pilte, joonistusi. Kuidas seda teha? Pühendage üks lehekülg õpilasele või rühmakaaslasele, kes hiljem raamatu omanikuks saab.

Lisa üks foto või joonistus. Joonistused on üheks parimaks viisiks, et inimest tundma õppida! Foto juures viita kindlasti inimese nimele. Kui laste joonistused kujutavad midagi kindlat, siis märgi, mis see on. Kui oled juba vanem, võid joonistuse asendada mõne muu olulise kujutisega, mida oleks oluline mäletada.

Lisa lehtedele küsimustik. Küsimustik ei peaks käsitlema ainult "Minu kohta" osa, vaid see võib olla loodud ka nõnda, et klassikaaslased saavad kirjutada ka teiste kohta. Samuti võib lisada ka õpetaja arvamused. Lihtsam variant on näiteks iga õpilase pildi alla tuua fraas või lause, mis just teda kõige paremini kirjeldab või mida kõige tihedamini kasutab. Rohkem infot küsimustiku ja nende näidete kohta on toodud all.

Ole julge ja proovi! Lisa lehele küsimustik, joonistus või pilt. Kui saad ühele lapsele pühendada rohkem kui ühe lehe, siis kasuta teist lehte, et lisada pilte koos sõprade ja õpetajaga või pilte olulistest tegevustest.

Viimane lehekülg

Viimane lehekülg on sama oluline kui esimene. Me soovitame kasutada ühesugust lõppu, et säiliks fotoraamatute ühtsus. Viimane lehekülg võib teha raamatu eriliseks kõigi jaoks! Kui see on lõpuraamat, siis võib selle täitmine olla viimaseks lõbusaks koostegevuseks.

Jäta viimane leht tühjaks. Viita ainult selle teemale. Teemadeks võivad olla "Soovid", "Parimate sõprade allkirjad", "Hüüdnimed ja kuidas mind leida"

Sõrmejäljed on samuti originaalne lahendus viimase lehe täitmiseks. Viita nimega iga lapse või õpilase sõrmejälje kohale ja kutsu kõiki täitma.

Nipid ja muu kasulik informatsioon

ZOOMBOOK'il on olnud hea meel luua selline ilus ideede fotoraamat õppeasutustele ja soovib teiega jagada enim esitatud küsimusi, vastuseid ning nippe

 

Fotod

ZOOMBOOK'i poolt läbi viidud uuringu kohaselt on enamus (rohkem kui 70%) fotoraamatutest, mis on loodud õppeastuste poolt, täidetud tavaliste piltidega, mis on loodud igapäevaste fotograafia vahenditega. Me pakume teile variante, kuidas koguda fotosi. Ära karda kaasata vanemaid, uuring on näidanud, et vanemad on parimad abimehed.

 1. Fotod saate koguda lasteaia/kooli arhiivist, näiteks erinevate ürituste, pidustuste või ekursioonide pildid
 2. Kui tahate laste portreesid, siis võite paluda laste vanematelt, et nad saadaksid pildi, mis lisatakse tema lapsele pühendatud lehele.
 3. Lõbusad fotod klassist. Kutsuge vanemaid osalema, kuna on kindlasti neid, kes soovivad fotoraamatu organiseerimisest osa võtta. Pildistage lapsi eraldi. Foto ideed: tahvli ees, lasteaia mängualal, koolipingis. Kui teete ise pildid, siis ärge unustage teha pilti kogu klassist ja portreed õpetajast. Lisage pildistamise seeriale ka lõpusaid pilte, näiteks: õpilased pikkuse järjekorras, tüdrukud ja poisid eraldi või pildid õpilastest ja nende lemmik tegevustest või hobidest.
 

Joonistused

Tutvustage fotoraamatu ideed lastele. Pühendage üks päev või tund sellele, et raamatu kangelased saaksid ise osaleda koostamises. Arutage teemade üle, mis oleksid võimalikud universaalsed.
Meie soovitused:

 1. Unistuste töökoht;
 2. Kaunistatud nime eestähed;
 3. Kirjaoskus vihikus;
 4. Minu pere
 5. Kõige imelisem ja meeldejäävam päev lasteaias/koolis.

Tee joonistusest pilti või skaneeri see arvutisse. Skanneeritud joonistus tuleks salvestada pildina JPG või PNG formaadis. Võid pildistada joonistusi laste käes, nii jäädvustad ka joonistuse autori!

Küsimustik

Küsimustiku koostamisega lood sa võimaluse näidata lastele ja nende vanematele, kuidas laste mõtted, eesmärgid, unistuste töökohad jne ajaga muutuvad!

 

Mis võiks olla küsimustiku teema?

Minust küsimused:

mina endast, sõbrad minust, õpetaja minust. (lae alla) olevik ja
Allalaadimine

Tuleviku mina küsimused:

minu unelmate töökoht, nõuanded endale, soovid. (lae alla) minu unistused
Allalaadimine

Ja mina küsimused:

suurim unistus, oleks tore, kui elaksin, kui mul oleks võlukepp. (lae alla)
Allalaadimine

 

Soovitused küsimustiku jaoks

Prindi üks pakutud küsimustikest. Saada see laiali. Palu õpilastel täita küsimustik ja viidata enda nimele. Kogu täidetud küsimustikud. Kui oled kasutanud küsimustikku, mis hõlmab küsimust "Sõbrad minust", palu õpilastel viidata nimele. Loo järjestus, mille kohaselt iga õpilane, kes kirjutas klassikaaslase kohta, saadaks küsimustiku vormi järgmisele õpilasele. sellisel viisil täidetkase küsimustik anonüümselt. Veel üks viis kuidas täita küsimustik, on saata see vanematele e-posti teel, et nad saaksid selle täita koos lapsega ja saata vastused e-posti teel tagasi.

 

Kuidas kanda küsimustikud fotoraamatusse

Sa võid kanda küsimustikke fotoraamatusse kahel viisil: sa võid lehtedele luua teksti väljad, kuhu saad kirjutada vastused käsitsi ja trükkida need sisse; sa võid teha küsimustikust pildi või skannida selle ning salvestada pildi JPG või PNG formaadis.

Kujundusmallid ja kohandatud raamat

Mis on fotoraamatu kujundusmall?

Fotoraamatu kujundusmall on vormindatud fotoraamat juba seadistatud taustaga, kujundustelementidega ja teksti ning foto lahtritega. Enamikel juhtudel on kujundusmallid muudetavad. Sa võid eemaldada ebavajalikke elemente või fotode asukohti ning samuti neid vajadusel lisada.

Loo raamat

Kujundusmallide näidised õppeasutustele

Mis on kohandatud raamat?

Kohandatud raamatu saab luua ZOOMBOOK'i kujundusprogrammi abil. Te saate ise valida tausta, kaunistused, pildid, lisada enda valitud hulga pilte, tekste jne.

Kujundusmallita raamatu loomiseks valige formaat ja klikake valge raamatu peale. Kujundage raamat ise.

Loo raamat

Fotoraamatute kohta leiate rohkem informatsiooni SIIT

Hinnakalkulaator

Fotoraamatul võib olla minimaalselt 24 ja maksimaalselt 120 lehekülge.

Tarneinfo