Правила и условия покупки

I. Üldsätted

Isikuandmete kaitse on väga oluline, seega on tähtis, et Sa tead, millal ja milliseid isikuandmeid me kogume, salvestame ja kasutame, kui sa külastad või kasutad Zoombook.ee kodulehte või mobiilirakendust ZOOMBOOK või ZOOMBOOKi postkaarditeenust, edaspidi ZOOMBOOKi kodulehte, või ostad meilt tooted või jagad meiega mõnel muul moel oma isikuandmeid.

Meie ettevõte on registreeritud Leedu Vabariigis, Vilniuses, nimega UAB BALTO Trader, registrikood 302429186, aadress Utenos g. 41B, LT-08217 Vilnius, telefon +370 657 20 226, e-post: abi@zoombook.ee ja see ettevõte on Sinu andmete töötleja.

Käesolevad isikuandmete töötlemise reeglid kehtivad kõigile isikutele, kaasaarvatud neile, kes ei ole ZOOMBOOKi kodulehel kasutajaks registreerunud, juhul kui see ei ole vastuolus meie Ostutingimuste, Eesti Vabariigi või Eesti Vabariigis kehtivate seadustega.

II. Milliseid isikuandmeid me kogume?

Kui sa külastad või kasutad ZOOMBOOKi kodulehekülge, ostad ZOOMBOOKi tooteid, liitud meie uudiskirjaga, osaled kliendiuuringutes, võistlustes ja mängudes, või võtad meiega ühendust, et saada infot, või lubad meil kasutada enda poolt esitatud andmeid, klõpsates selleks vastavat valikut, kogume me:

 • sinu IP-addressi, külastatud lehekülje aadressi, eelnevalt külastatud lehekülje aadressi, kuupäeva ja kellaaja, veebilehitseja nime ja versiooni;
 • kasutajanime ja salasõna;
 • Sinu pildid ja Sinu poolt üles laaditud sisu;
 • Sinu nime, perekonnanime, telefoninumbri, aadressi, e-posti aadressi;
 • ostu- ja makseinfo (ostukuupäev, toote hind, toodete hulk, tellimuse täitmise alustamine, IP-aadress, allahindluskood, tellimuse kuupäev, toote nimi, tootekood);
 • tarneandmed (aadress ja telefoninumber). Kui toote ostis teine inimene, kogume ka infot tema tarne- ja kontaktandmete kohta;
 • dokumendid, mis kinnitavad mängude ja võistluste tingimuste täitmist, kui tegemist on kampaanias või mängus osalemisega;
 • saadetud sõnumite sisu, saadud tagasiside ja hinnangud, kirjavahetuse ajalugu;
 • kui oled ZOOMBOOKi lehele jõudnud kolmandate osapoolte kodulehe, uudiskirja, või bännerreklaami kaudu, siis kogume ka andmeid selle kohta, millisest allikast külastaja meile sattus, kampaania nime ja positsiooni kohta ning seome need andmed Sinu tellimusega.
III. Kuidas me isikuandmeid kasutame?

Kogume, töötleme ja salvestame Sinu isikuandmeid ainult vastavalt andmekaitseadusele - selleks, et viia ellu ja (või) teostada sinuga sõlmitud kokkulepet või kasutada andmeid, milleks oled ise nõusoleku andnud:

 • et pakkuda Sulle meeldivat kasutajakogemust, kui külastad ZOOMBOOKi kodulehte või kasutad selle teenuseid, ning uuendada ZOOMBOOKi kodulehte selleks, et see oleks rohkem sinulik;
 • et võimaldada Sulle isikupäraste ZOOMBOOKi toodete kujundamist;
 • et töödelda Sinu ZOOMBOOKi toodete tellimusi ja väljastada finantsdokumente (näiteks arveid),
 • et jagada Sinu andmeid pädevate organitega, kui seadus seda nõuab;
 • et toimetada Sinu tellitud ZOOMBOOKi toode oma varustajate ja Sinuni;
 • et võtta Sinuga ühendust e-posti või mobiili teel, kui on vaja lahendada ZOOMBOOKi toodete või nende tarnega seotud küsimusi;
 • Kui oled valinud sätted, mis lubavad Sind informeerida eripakkumistest ja allahindlustest ning saata infot sarnaste pakkumiste kohta e-posti ja SMS-i teel. Võid selle nõusoleku alati tagasi võtta;
 • soovime teilt küsida teie arvamust meie toodete ja teenuste kvaliteedi kohta ning kutsuda teid osalema turu-uuringus. Kui Sa ei soovi, et Sinu andmeid sel eesmärgil kasutaksime, siis palun teavita meid sellest koheselt.
 • et täita muid meie teenustega seotud kohustusi.
 • Lisaks kasutame Facebooki ja muude veebireklaamide pakkujate teenuseid. Lisateavet nende teenusepakkujate privaatsuspoliitika, kogutud andmete ja kohaldatud isikuandmete kaitse meetmete kohta saate lugeda eelpool mainitud teenusepakkujate privaatsuspoliitikatest. Lisateavet selle kohta, kuidas see toimib ja kuidas keelata selliste reklaamide näitamine või andmete kasutamine, leiate eelpool mainitud teenusepakkujate esitatud teabest.
IV. Kuidas me kasutame küpsiseid ja veebipõhiseid monitooringu programme?

Et sinu külastused ZOOMBOOKi lehele oleksid mugavamad ja meie teenus kvaliteetsem, kasutame küpsiseid - väikeseid tekstifaile, mis luuakse automaatselt, kui sa veebilehte sirvid, ning mis salvestatakse Sinu arvutisse või muusse seadmesse, näiteks Google’i Google Analytics Website Analysis Service’i abiga, mida kasutatakse turunduseks ja reklaami optimeerimiseks.

Sa saad valida, kas nõustud küpsiste kasutamisega või mitte. Kui sa ei nõustu küpsiste salvestamisega oma arvutisse või muusse seadmesse, siis võid seda sätet oma veebilehitseja seadete all muuta ning igasuguste küpsiste kasutamise välja lülitada, või valida ükshaaval, millised soovid välja lülitada, milliseid mitte, kusjuures enamik brausereid on seadistatud selliselt, et nad väldiksid küpsiste salvestamist Sinu seadmesse. Kuid ole tähelepanlik - mõnikord võib küpsiste väljalülitamine aeglustada interneti kasutamist, piirata ZOOMBOOKi teenuste kasutamist või koguni juurdepääsu sellele lehele peatada. Rohkem infot küpsiste kohta leiad ZOOMBOOKi kodulehel Küpsiste info all.

V. Kuidas me sinu andmeid kaitseme?

Kinnitame, et Sinu andmete kogumine toimub Eesti Vabariigis ja mujal Euroopa Liidus kehtivate andmekaitseseaduste järgi, ning rakendame vajalikke organisatsioonilisi ja tehnilisi meetmeid, et kaitsta Sinu andmeid ebaseadusliku levimise, hävinemise, muutmise ja ilma loata töötlemise eest.

ZOOMBOOKi meeskond on isikuandmete kaitsega seotud seadustest teadlik ning kinnitab, et andmeid töödeldakse vastavalt neis sätestatud korrale. Juurdepääs isikuandmetele on vaid ZOOMBOOKi poolt volitatud isikutel, kes vastutavad ZOOMBOOKi kodulehe tehniliste ja kaubanduslike aspektide ja sisu toimetamise eest.

Kõik Sinu isikuandmed on krüptitud, nii nende jagamise kui salvestamise hetkel.

Kõik fotoraamatud või muud ZOOMBOOKi tooted, sealhulgas kõik üleslaaditud illustratsioonid, fotod, või muu sisu on kaitstud sinu e-posti aadressi ja salasõnaga. Teised inimesed ei näe Sinu loodud ZOOMBOOKi tooteid ega nende sisu, kui neil puuduvad need kaks vahendit. Seega palume Sul olla eriti hoolikas oma salasõna valimisel ning soovitame seda mitte jagada kolmandate isikutega ja olla selle kasutamisel ettevaatlik.

Kui soovid kasutada ZOOMBOOKi Mudeli jagamise teenust, siis pakume tehniliste andmete kaitset  ka lingi saajate ulatuses, kuid vaatamata sellele on see Sinu vastutada, kellega Sa linki jagad. Rohkem infot Zoombooki jagamisreeglite all.

VI. Kellele me sinu andmeid edastame?

Sinu isikuandmeid edastatakse vaid seotud ettevõtetele (UAB BALTO ja UAB BALTO Print) ning äripartneritele, kelleta ZOOMBOOKi teenused ei toimiks. Sellisel puhul aga tagame, et ka need ettevõtted, kellele Sinu andmeid edastatakse, järgiksid organisatsioonilisi ja tehnilisi andmekaitse meetmeid.

Jagame andmeid seoses järgnevate äritegevustega:

 • Andmemajutus ja -salvestusteenuste pakkujad;
 • Raamatupidamisteenuse pakkujad;
 • Makseteenuse pakkujad;
 • ZOOMBOOKi toodete tootjad;
 • Kullerteenuse pakkujad;
 • Elektrooniliste suhtlusteenuste ja -võrkude pakkujad;
 • Muudele üksustele, Sinu nõusolekul, mida võib vaja minna erilistel puhkudel;

Rohkem infot leiad Isikuandmeid töötlevate partnerite nimekirjast. Kui sellesse nimekirja lisandub uus partner või partnereid eemaldatakse, uueneb nimekiri ka ZOOMBOOKi kodulehel.

Me ei jaga Sinu andmeid teiste ettevõtetega ilma Sinu loata, välja arvatud juhul, kui:

 • andmeid on vaja kasutada vastuseks kohtule või avalikele organitele, vaid seaduse või kohtuotsuse poolt määratud ulatuses või nende rakendamiseks vajalikul määral.
 • toimuvad läbirääkimised kolmanda osapoolega ZOOMBOOKi ettevõtte müügiks või ostuks, millisel juhul võime jagada Sinu isikuandmeid võimaliku ostjaga.

Sinu andmeid võidakse edastada ka kolmandate osapoolte andmetöötlejatele väljaspool Euroopa Majanduspiirkonda, mis on seotud Sinu tellimuse või makseandmete töötlemisega ja abitegevuste osutamiseks. Tähelepanu - Euroopa majanduspiirkonda mitte kuuluvad riigid ei pruugi pakkuda samal tasemel andmekaitset nagu Euroopa Liidus, kuid nõuame kolmandatelt osapooltelt alati, et isikuandmeid töödeldaks kooskõlas isikuandmeid kaitsva seadusega.

VII. Andmete salvestamine

Töötleme ja salvestame Sinu andmeid teenuse kasutamise ajal ja ainult antud Privaatsuspoliitika ning andmekaitse seaduste alusel ostu sooritamise hetkel või seaduse poolt ette nähtud aja jooksul pärast lepingu lõppemist (näiteks arhiveerimiseks vastavalt seadusele). See kehtib ka kolmandatele osapooltele.

ZOOMBOOKi lehel koostatud toodete ja nende valmistamisel kasutatud fotosid säilitatakse turvalises, krüptitud keskkonnas mitte kauem kui kaks aastat pärast vastava toote ostmist. Tellimata jäänud, kuid koostatud tooted ja nendes kasutatud fotosid säilitame 6 kuud jooksul alates toote kujundamise päevast. Pärast seda kustutatakse isikuandmed automaatselt või selleks volitatud ZOOMBOOKi töötaja poolt.

Teie tagasisidet ja hinnanguid töödeldakse kolme aasta jooksul alates tagasiside või hinnangu esitamisest kliendi tuvastamise eesmärgil esitatud tagasiside jaoks.

VIII. Sinu õigused
 • Sul on õigus teada, milliseid isikuandmeid oleme Sinu kohta kogunud.
 • Sul on õigus teada, millistele andmesaajatele on Sinu andmeid jagatud viimase aasta jooksul.
 • Sul on õigus paluda ebaõigete, ebatäielike ja ebatäpsete andmete korrigeerimist.
 • Sul on õigus paluda Sinuga seotud isikuandmete kustutamist.
 • Sul on õigus paluda Sinuga seotud isikuandmete töötlemise peatamist.

Kui soovid saada infot enda kohta kogutud andmete kohta või teatada ebaõigete, ebatäielike või ebatäpsete andmete töötlemisest ning paluda täiendamist või kustutamist, saada meile sellesisuline e-kiri aadressil abi@zoombook.ee teemaga Andmete täiendamine või kustutamine.

Meil on õigus paluda Sult isikut tõendavat dokumenti, mille abil Sinu isikut tuvastada. Kui tuvastamine on edukas, kustutatakse kõik Sinu kohta töödeldud andmed 30 kalendripäeva jooksul alates kirjaliku palve saamisest.

Infot jagatakse tasuta. Aga kui leiame, et kliendi palved on põhjendamatud või väga mahukad, eriti kui neid esineb korduvalt, on meil õigus paluda nende täitmise eest mõistlikku tasu info jagamise või aruannete tegemisega seotud administratiivkulude ulatuses, või keelduda vastava palve täitmisest.

IX. Alaealiste andmekaitse

Soovitame alla 18-aastastel noortel enne oma andmete jagamist internetis rääkida sellest oma vanemate või hooldajatega. Kui Sa oled alla 18-aastane, ei tohiks Sa oma isikuandmeid ZOOMBOOKile ilma vanemate või hooldaja nõusolekuta edastada.

Kui sa oled vanem/hooldaja ning oled avastanud, et sinu alla 18-aastane laps kasutab ZOOMBOOKi kodulehte, kuid see ei meeldi Sulle, siis anna meile sellest teada e-posti aadressil abi@zoombook.ee  ja eemaldame vastavad andmed nii pea kui võimalik.

X. Kuhu teatada õiguste rikkumisest

Kui leiad, et Sinu õigusi seoses isikuandmete töötlemise ja salvestamisega on rikutud, siis palun võta meiega ühendust aadressil abi@zoombook.ee ning püüame probleemi lahendada nii pea kui võimalik. Samuti võid esitada kaebuse Eesti Vabariigi Andmekaitse Inspektsioonile: Andmekaitse Inspektsioon, Väike-Ameerika 19, 10129, Tallinn, nõuandetelefon +372 5620 2341, üldtelefon +372 627 4135, e-post: info@aki.ee

XI. Kuidas on Privaatsustingimused muutunud

Lisandunud ja muutunud privaatsustingimused on üleval ZOOMBOOKi kodulehel Privaatsustingimuste all ning kehtivad alates nende avaldamise hetkest, ehk alates nende üles laadimise hetkest ZOOMBOOKI kodulehele.
Soovitame ZOOMBOOKi kodulehte perioodiliselt külastada ning tutvuda Privaatsustingimuste uuema versiooniga. Tähtsamatest muudatustest informeerime Sind.
ZOOMBOOKi isikuandmete töötlemise reegleid uuendati viimati 27.11.2023.