Viis ideed

reisi mälestuse jäädvustamiseks!

Kas sul on reisist hästi palju fotosid? Võime kihla vedada, et kõik fotod on väga ilusad ja sa soovid teistele näidata neist võimalikult paljusid. Sa ei pea enam valiku tegemise pärast muretsema, sest kõik soovitud fotod on nüüd võimalik mugavalt ja hõlpsalt lisada fotoraamatusse – ühele leheküljele saad asetada rohkem kui ühe pildi ning lehekülgede maksimaalne arv on 120.

Veel

Kas sul on reisist üks foto, mis meeldib sulle üliväga? Ehk on see foto mererannikust või mõnest teisest imelisest kohast looduses või eelistad hoopiski linnadžunglit? Vali selline foto, mis kaunistaks su kodu seina kõige paremini!

Veel

Veel üheks soojaks reisimälestuseks on fotokalender, kus on võimalik jagada reisifotod 12 kuu peale. Nii pakuvad reisimälestused rõõmu kogu aasta vältel – eriti iga kuu alguses, kui keerad uue lehe. Lisaks on võimalik kalendrisse lisada olulisi kuupäevi – sünnipäevad, tähtpäevad ja muidugi uue reisi kuupäev!

Veel

Kujunda rõõmus kalendermärkmik lõbusa fotoga oma reisist. Ehk on see foto su lemmikpaigast looduses? Või lõbus hetk sellest, kui hullasite sõprade või perega? Garanteerime, et selline kalendermärkmik teeb tuju heaks isegi kõige hallimal päeval!

Veel

Eristu teistest ainulaadse märkmikuga – vali märkmiku kaanele eksklusiivne foto oma reisist ja lisa juurde ka tähendusrikas tsitaat või fraas, mis motiveerib sind iga päev.

Veel

Kuidas meie kliendid oma tooteid kujundavad?

Mõned ideed reisi fotoraamatu jaoks.

  • Sa võid iga reisi jaoks luua eraldi fotoraamatu, kirjutades kaanele sihtkoha ja reisi kuupäevad. Väga mugav on vaadata fotoraamatu kaant mis tahes ajahetkel ja meenutada, millal sa seal olid.
  • Aastaraamat, mis sisaldab selle aasta kõige huvitavamaid sündmusi ja kuhu on lisatud mõned leheküljed reisimisest. Mõne aja möödudes on väga lõbus vaadata selliseid raamatuid ja meenutada, mis sel aastal toimus ja kellega, kus ning millal need mälestused jäädvustati.
  • Fotoraamat mitmest reisist – tavaliselt siis, kui need reisid toimusid mitme kuu vältel. Veel üks hea võimalus jäädvustada oma reisimälestusi!

Mõned ideed reisi fotolõuendi jaoks.

  • Üks foto ühele lõuendile. Soovitame pöörata tähelepanu foto värvidele ja hinnata, kas need on sobilikud sinu kodu sisekujundusse.
  • Kompositsioon mitmest fotolõuendist, kombineerides suuremate ja väiksemate lõuendite formaadid. Suurepärane valik neile, kes soovivad täita suure tühja seina.
  • Kollaaž mitmest fotost ühel fotolõuendil – kui sa ei suuda valida ühte lemmikfotot ja seinal on ainult üks koht foto jaoks.