Viis ideed reisimälestuste jäädvustamiseks

Lisa kõige naljakamad fotod asjadele, mis rõõmustavad sind iga päev!

Kas sul on reisist hästi palju fotosid? Võime kihla vedada, et kõik fotod on väga ilusad ja sa soovid teistele näidata neist võimalikult paljusid. Sa ei pea enam valiku tegemise pärast muretsema, sest kõik soovitud fotod on nüüd võimalik mugavalt ja hõlpsalt lisada fotoraamatusse – ühele leheküljele saad asetada rohkem kui ühe pildi ning lehekülgede maksimaalne arv on 120.

Veel

Kas sul on reisist üks foto, mis meeldib sulle üliväga? Ehk on see foto mererannikust või mõnest teisest imelisest kohast looduses või eelistad hoopiski linnadžunglit? Vali selline foto, mis kaunistaks su kodu seina kõige paremini!

Veel

Veel üheks soojaks reisimälestuseks on fotokalender, kus on võimalik jagada reisifotod 12 kuu peale. Nii pakuvad reisimälestused rõõmu kogu aasta vältel – eriti iga kuu alguses, kui keerad uue lehe. Lisaks on võimalik kalendrisse lisada olulisi kuupäevi – sünnipäevad, tähtpäevad ja muidugi uue reisi kuupäev!

Veel

Kujunda rõõmus kalendermärkmik lõbusa fotoga oma reisist. Ehk on see foto su lemmikpaigast looduses? Või lõbus hetk sellest, kui hullasite sõprade või perega? Garanteerime, et selline kalendermärkmik teeb tuju heaks isegi kõige hallimal päeval!

Veel

Eristu teistest ainulaadse märkmikuga – vali märkmiku kaanele eksklusiivne foto oma reisist ja lisa juurde ka tähendusrikas tsitaat või fraas, mis motiveerib sind iga päev.

Veel

Vaata, mida meie kliendid kujundavad

Kuidas meie kliendid oma tooteid kujundavad?

Mõned ideed reisi fotoraamatu jaoks.

 • Sa võid iga reisi jaoks luua eraldi fotoraamatu, kirjutades kaanele sihtkoha ja reisi kuupäevad. Väga mugav on vaadata fotoraamatu kaant mis tahes ajahetkel ja meenutada, millal sa seal olid.
 • Aastaraamat, mis sisaldab selle aasta kõige huvitavamaid sündmusi ja kuhu on lisatud mõned leheküljed reisimisest. Mõne aja möödudes on väga lõbus vaadata selliseid raamatuid ja meenutada, mis sel aastal toimus ja kellega, kus ning millal need mälestused jäädvustati.
 • Fotoraamat mitmest reisist – tavaliselt siis, kui need reisid toimusid mitme kuu vältel. Veel üks hea võimalus jäädvustada oma reisimälestusi!

Mõned ideed reisi fotolõuendi jaoks.

 • Üks foto ühele lõuendile. Soovitame pöörata tähelepanu foto värvidele ja hinnata, kas need on sobilikud sinu kodu sisekujundusse.
 • Kompositsioon mitmest fotolõuendist, kombineerides suuremate ja väiksemate lõuendite formaadid. Suurepärane valik neile, kes soovivad täita suure tühja seina.
 • Kollaaž mitmest fotost ühel fotolõuendil – kui sa ei suuda valida ühte lemmikfotot ja seinal on ainult üks koht foto jaoks.

Fotoraamat või fotoalbumisse liimitud fotod?

 • Fotoraamatu loomine on odavam. Meie klientide kõige populaarsem valik: 20x20 cm kõvade kaantega fotoraamat, matid lehed, 24 lehekülge. Sellist fotoraamatut on võimalik soetada 25% allahindlusega 17,32 euro eest. Sellise fotoalbumi keskmine hind, mille suurus on 10x15 cm, on umbes 5–7 eurot. Albumisse saab panna umbes 100 fotot. Saja foto printimine maksab umbes 14–16 eurot. Kogu komplekti hind on kokku 19–23 eurot.
 • Fotoraamat mahutab rohkem fotosid – soovi korral saab ühele leheküljele panna 4, 6, 9 või enam fotot. Pole vaja muretseda, milline foto on kõige ilusam, sest fotoraamatusse saab lisada kõik fotod. Kuni leheküljeni 24 on fotoraamatusse võimalik paigutada vahemikus 25 kuni 250+ fotot.
 • Fotogrāmatā nav obligāti jāievieto vienāda izmēra fotogrāfijas. Vari izpaust savu radošumu un rotaļāties ar izmēriem, vienā lappusē izvietojot vienu lielu foto, savukārt citā – vairākas mazas.
 • Fotoraamat on õhem ja kergem, nii võtab see kodus vähem ruumi.
 • Fotoraamatu kujundamine on lihtsam – kõike on võimalik kujundada nii arvutis kui ka telefonis, sa ei pea kulutama aega fotode liimimisele ja albumisse paigutamisele.
 • Fotoraamatu kujundamine erinevate taustade ja illustratsioonidega on lihtsam. Loomulikult on võimalik katta ka albumit kleebistega ja lisada kirjeldavaid tekste, kuid see võtab kindlasti rohkem aega kui fotoraamatu kujundamine. Lisaks täiendavad kulud kleebiste ja muude kaunistuste eest. Meie kujundusprogrammis ei pea maksma rohkem dekoratsioonide eest.