Kehtib kuni 31.08.2018, 23:59.

Allahindlus lisandub automaatselt tellimuse vormistamise lõppfaasis. | Hinnad kodulehel ja kujundusprogrammis ei sisalda allahindlust. | Allahindlusi ei saa liita.

Kehtib kuni 30.06.2018, 23:59.

PAKKUMISE INFO
Selle pakkumise eesmärgiks on aidata teil talletada elu kõige ilusamaid perioode. Säilitage kaunid mälestused lapse- ja koolipõlvest! Pakkumine on mõeldud eelkõige haridusasutustele (lasteaiad, koolid, ülikoolid, isetegevus- ja huviringid). Tellides 10 ja rohkem toodet, saate 40% allahindlust. Maksja ei pea olema juriidiline isik. Kõige tähtsam on fotoraamatu sisu.
 
KUIDAS ALLAHINDLUST SAADA?
Allahindluse saamiseks tuleb tellimuse tegemisel sisestada promokood. Promokoodi saate, kui võtate meiega ühendust aadressil abi@zoombook.ee. Lisage haridusasutuse nimi, kontaktisiku nimi ja telefoninumber ning saadame teile promokoodi. KUI TELLITE NÄIDISRAAMATU, SAATE OMA ALLAHINDLUSKOODI KOOS SELLEGA.
 
NÄIDISRAAMAT
 
Näidisraamat toob välja mõned ideed ja jagab ka kasulikku infot, kuidas fotoraamatut koostada, mida teil on selleks vaja, jne. SELLE RAAMATU ABIL ON VÄGA HEA KOOSOLEKUL OMA IDEED ESITLEDA. Näidisraamat maksab vaid 0.99 € ja saate selle tellida meie kodulehelt. Pärast makse kinnituse saabumist saabub raamat teieni kolme päeva jooksul TASUTA.
 
Allahindlus lisandub automaatselt tellimuse esitamise faasis. | Hinnad veebilehel ja kujundusprogrammis ei sisalda allahindlust. | Allahindlusi ei saa liita.