Kehtib kuni 20.03.2018, 23:59.

Sooduskood rakendub tellimisprotsessi lõpus. | Pakkumine kehtib 20x30 cm või 30x20 cm lõuenditele. | Lõuend tuleb tellida samas tellimuses, mille summa ületab 30 €. | Hinnad kodulehel ja kujundusprogrammis ei sisalda soodustust. |Allahindlusi ei saa liita. 

Kehtib kuni 31.05.2018, 23:59.

PAKKUMISE INFO
Selle pakkumise eesmärgiks on aidata teil talletada elu kõige ilusamaid perioode. Säilitage kaunid mälestused lapse- ja koolipõlvest! Pakkumine on mõeldud eelkõige haridusasutustele (lasteaiad, koolid, ülikoolid, isetegevus- ja huviringid). Tellides 10 ja rohkem toodet, saate 40% allahindlust. Maksja ei pea olema juriidiline isik. Kõige tähtsam on fotoraamatu sisu.
 
KUIDAS ALLAHINDLUST SAADA?
Allahindluse saamiseks tuleb tellimuse tegemisel sisestada promokood. Promokoodi saate, kui võtate meiega ühendust aadressil abi@zoombook.ee. Lisage haridusasutuse nimi, kontaktisiku nimi ja telefoninumber ning saadame teile promokoodi.
 
NÄIDISRAAMAT
Näidisraamat toob välja mõned ideed ja jagab ka kasulikku infot, kuidas fotoraamatut valmistada, mida teil on selleks vaja, jne. SELLE RAAMATU ABIL ON VÄGA HEA KOOSOLEKUL OMA IDEED ESITLEDA.
Kirjutage meile aadressil abi@zoombook.ee, lisage oma haridusasutuse nimi, kontaktisiku nimi, telefoninumber ja Omniva pakiautomaadi asukoht, kust soovite raamatu kätte saada. Näidisraamat maksab vaid 4€. Seejärel saadame Teile arve, mille tasumisel toimetatakse raamat Teieni 3 päeva jooksul TASUTA.
 
Allahindlus lisandub automaatselt tellimuse esitamise faasis. | Hinnad veebilehel ja kujundusprogrammis ei sisalda allahindlust. | Allahindlusi ei saa liita.