Kas oled juba mõelnud, mida sel aastal jõuludeks kinkida? ZOOMBOOKIL on valikus kingitused kõigile!

Rõõmusta oma kalleid inimesi südamest tuleva ainulaadse kingitusega, mille oled ise kujundanud!

Fotoraamat

Kingitus lapsele

Pole vahet, kas su laps on lasteaias, teismeline või tudeng, kes on juba kodust lahkunud, sest kõigile pakub lõbu vaadata fotoraamatut, kus on fotod alates beebieast kuni käesoleva hetkeni. Näha end kasvamas ja seda, kuidas vanemad ning vanavanemad aja jooksul muutusid, naerda tolleaegsete moe- ja juuksestiilide üle, mäletada kõiki oma sõpru: „Kas mäletad, kui…“ – kohe kindlasti.

Nõuanded meie klientidelt: võid vabalt kasutada telefoniga tehtud fotosid. Nende kvaliteet ei pruugi sobida foto jaoks, mis katab kogu lehekülje, aga sa võid sinna asetada vähemalt 3–4. Nii mahub raamatusse rohkem fotosid!

Koodiga UUSAASTA
alates 7,84 €
Tavahind
alates 9,79 €

Veel

Parim kingitus

PREMIUM fotoalbum

Kingitus emale ja isale

Kas sul toimusid sel aastal pulmad? Või lapse ristsed? Või vanemate sünnipäevad? Iga tähtpäev tähendab seda, et sul on VÄGA PALJU kauneid fotosid. Ära peida neid oma telefonis või arvutis, vaid kujunda hoopiski kvaliteetne PREMIUM fotoalbum. See on tõeliselt erakordne ja luksuslik kingitus, kui soovid midagi erilist, millega lähedasi üllatada.

Nõuanded meie klientidelt: mõttekas on tellida korraga kaks fotoalbumit – üks kingituseks ja teine iseendale, et sa ei peaks muretsema selle pärast, miks sa kohe selle peale ei tulnud.

alates 54,89 €

Veel

Luksuslik kingitus

Fotokalender

Kingitus vanavanematele

Mis oleks parem kingitusest, mida sa kasutad aktiivselt kogu aasta vältel? Iga kuu algul näevad vanavanemad lehte pöörates fotosid, mis toovad nende huulile naeratuse ikka ja jälle, ning kuupäevade juurde lisatud märkmed meenutavad neile, et tulemas on tähtpäev või sündmus.

Nõuanded meie klientidelt: kui sul on fotod, mis vastavad aastaaegadele, näeb kalender veelgi erilisem välja. Detsembri jaoks lisa näiteks foto, kus olete kogu perega jõulukuuse all. Juuli jaoks sobib väga hästi foto sellest, kuidas ujute järves.

Koodiga UUSAASTA25
alates 9,07 €
Tavahind
alates 12,09 €

Veel

Kalendermärkmik

Kingitus mehele

Ärikoosolekutele minek on palju julgem, kui sul on spetsiaalne personaalse kaanega kalendermärkmik. See võib olla eriline fraas nii sulle kui ka su abikaasale või pilt kaunist paigast looduses, mida te koos külastasite.

Nõuanded meie klientidelt: fotod perekonnast või lastest on kaanel väga kenad, aga iga mees ei pruugi soovida näidata sellist kaant oma kolleegidele. Parem on valida foto ilusa vaatega, kus perekond on tagaplaanil.

Koodiga UUSAASTA15
alates 9,18 €
Tavahind
alates 10,79 €

Veel

Fotolõuend

Kingitus ämmale-äiale

Kas sul on ilusaid fotosid mõnest sünnipäevast, pulmadest või mõnest muust lõbusast üritusest, aga sul pole aega fotoraamatu kujundamiseks? Fotolõuendit on võimalik luua ühe minutiga! Selline personaalne kingitus ei rõõmusta su ämma-äia vähem ja see kaunistaks ilusti ka nende kodu.

Nõuanded meie klientidelt: mõtle sellele, kuhu ämm ja äi võiks kingitud fotolõuendi paigutada, ning vali foto, mis sobib värvi poolest kodu sisekujundusega kõige paremini. Ka suurust on lihtsam valida, kui tead, kui palju ruumi neil seina peal on.

Koodiga UUSAASTA20
alates 8,80 €
Tavahind
alates 11,00 €

Veel

Märkmik

Kingitus sõpradele

Kallid sõbrad tunnevad ennast veelgi armastatuna, kui nad pakivad lahti su kingituse, milleks on personaalse kaanega märkmik, millele oled valinud foto teist kahest. Vali kõige naljakam, mis meenutab teile mõlemale alati SEDA sündmust. Selline märkmik muudab ka kõige kurvema päeva helgemaks!

Nõuanded meie klientidelt: võid muuta kingituse veelgi personaalsemaks – märkmikusse võid siselehtedele kirjutada mõned soovid või muid lõbusaid märkmeid.

Koodiga MINU
alates 7,68 €
Tavahind
alates 9,59 €

Veel

Plakat

Kingitus kolleegile

Vahetate tööjuures kingitusi? Kaunista oma kolleegi tööala personaalse plakatiga! See on suurepärane kingitus, kui soovid valmistada kinki odavalt ja kiiresti. Plakatit on võimalik kujundada ühe minutiga!

Nõuanded meie klientidelt: lähedasema kolleegi puhul soovitaks valida foto, mis on seotud tema huvide või unistustega (ehk unistab ta reisist mõnda konkreetsesse kohta). Kolleegile, keda tunned vähem, soovitaks kujundada plakati mingi fraasiga, legendaarne on näiteks: „Võta rahulikult ja lõõgastu“.

Veel

Koodiga MINU25
alates 2,92 €
Tavahind
alates 3,89 €

Kaardid

Kingitus välismaal elavatele sugulastele

Kuigi tänapäeva tehnoloogia muudab lähedastega ühenduse pidamise väga lihtsaks, olenemata sellest, kus nad asuvad, on pühade ajal siiski väga lõbus saada tõeline ja käega katsutav kaart elektroonilise tervituse asemel sotsiaalmeedias. Üllata jõulude ajal oma lähedasi ja kujunda omaenda pühadekaardid – oma perepildiga!

Nõuanded klientidelt: see on väga mugav, et ZOOMBOOKIST saab tellida ja kujundada kaheksa erinevat kaarti – igale saajale on võimalik kirjutada isiklik sõnum jne.

Koodiga MINU20
alates 6,56 €
Tavahind
alates 8,19 €

Veel

Kinkevautšer

Kingitus neile, kellele ei tea, mida kinkida

Kui sa ei suuda otsustada, mis sulle rohkem meeldiks või mida sa enam vajad, kingi loomisrõõmu ja võimalus luua oma soovide kohaselt ning seda, mis sulle ilus tundub.

Kas soovid saada tooteid kätte enne jõule?

Soeta personaalsed kingitused varakult.

Telli PREMIUM fotoalbumid 12. detsembri keskööks.
Fotoraamat, märkmik, töökalender: tellimused võid esitada 16. detsembri keskööks.
Kalender, lõuend, plakatid, postkaart: tellimused võid esitada 18. detsembri keskööks.

Võid esitada tellimuse ka hiljem, aga siis ei saa me garanteerida, et tellimus jõuab jõuludeks sinuni.

Jõuluaja tootmise ja tarne tähtajad

Tootmisaeg

Fotoraamat, märkmik, töökalender: 3-4 äripäeva jooksul makse laekumisest
PREMIUM fotoalbum: 5-7 äripäeva jooksul
Kalender, lõuend, plakatid, postkaart: 2 äripäeva jooksul
Kinkekaart: kuni 5 minutit makse tegemisest. Saadetakse e-postiga

Tarne

DPD pakiterminal, VENIPAK kulleriteenus - tarnetingimused: 3 äripäeva jooksul, OMNIVA pakiterminal - 4 äripäeva jooksul.

Lisateave tootmise ja tarne tähtaegade kohta.

Fotoraamatu hinnakalkulaator

Kiirem kujundus meie mallidega

Arvustus

4,6

3621 arvustust kokku