Ainulaadsed kingitused emale

Tee oma ema õnnelikuks erilise isevalmistatud kingitusega!

Fotoraamat on tõeliselt erakordne kingitus. See on väga hea valik neile, kes otsivad sooja ja ilusat kingitust. Paiguta kõik oma mälestused fotoraamatusse. Selleks võib olla su ema elulugu, tema reisid, sünnipäevapidustused või igasugused muud hetked. Mis iganes su fotoraamatu teemaks saab, su emale meeldib see kindlasti. Lõppude lõpuks meenutavad need fotod kogetud rõõmu!

Fotolõuend – eksklusiivne kingitus emale. Kujundusprotsess on väga lihtne – selleks kulub vaid mõned minutid. Pead valima vaid kõige ilusama foto oma emast, laadima selle kujundusprogrammi ja esitama oma tellimuse. Fotolõuend kaunistab ideaalselt su ema kodu seinu!

Fotokalender – eriti soe kingitus emale, mis rõõmustab teda kogu aasta! Ideaalne, kui sul on vähem fotosid. Samas kui fotoraamatu jaoks on vaja vähemalt 25 fotot, siis kalendri kujundamiseks piisab 13 fotost. Kalendrisse võid märkida ka ema jaoks olulised kuupäevad: sünnipäevad või muud perekondlikud tähtpäevad.

Kas su emale meeldib kõike plaanida? Kingi talle kalendermärkmik. See saab olema ainulaadne, kuna sellel on personaalne kaas, mille jaoks saad valida soovitud foto või pildi, ja ka seetõttu, et su ema võib alustada seda mis tahes kuust. Kalendermärkmikul puuduvad spetsiaalsed kuupäevad – täida seda vastavalt oma soovile.

Kingi oma emale ainulaadne märkmik, mida pole kellelgi teisel. See saab olema ainulaadne, kuna sellel saab olema sulle meeldiv kaas. Vali foto endast ja oma emast või kogu perekonnast. Nii kannab su ema sind kogu aeg oma kotis kaasas!

Kas su ema elab sinust kaugel? Lisa kingituse juurde personaalne kaart, mille saad ise oma valitud fotodega kaunistada. Lõppude lõpuks on see tervitus soojem kui tavaline SMS.

Vaata, mida meie kliendid kujundavad

Nõuanded fotograafilt fotoraamatute kujundamiseks

Fotograaf Agnė Kairienė photography soovitab:

 • Kõige populaarsem küsimus fotoraamatu kujundamise juures, mille ma teilt saan, on vast see, kas valida matid või läikivad lehed. Ma ise valin matid lehed. Kuid ma palun teil siiski mõelda sellele, millised fotod teile meeldivad. Läikivad või matid? Need on väga sarnased fotoraamatu lehtedele.
 • ZOOMBOOKI abil on fotoraamatusse võimalik lisada fotosid kui ka teksti. Miks mitte seda võimalust kasutada? Ma lisan oma reisi fotoraamatutesse alati külastatud kohtade nimed.
 • Ärge kartke „mängida“ fotode suurusega fotoraamatus. Lisage veidi vürtsi suureformaadiliste fotodega. Aga valige kindlasti kõrge kvaliteediga fotod, et nad ei kaotaks oma teravust. Asetage sarnase värvuse või sama fotoseansi ajal tehtud fotod kõrvuti asetsevatele lehekülgedele. Nii näeb fotoraamat harmoonilisem välja.
 • Asetage sarnase värvuse või sama fotoseansi ajal tehtud fotod kõrvuti asetsevatele lehekülgedele. Nii näeb fotoraamat harmoonilisem välja.
 • Fotoraamatut koostades ärge keskenduge vaid fotodele inimestest ja nende nägudest. Muutke fotoraamat mitmekülgsemaks detailsete objektide, looduse, keskkonna jm sellisega. Sellised fotod aitavad paremini peegeldada teemat, meeleolu ja luua hubasust.

Fotoraamatute hinnakalkulaator

Saa kiiresti ja hõlpsalt teada fotoraamatu hind!


Fotoraamat või fotoalbumisse liimitud fotod?

 • Fotoraamatu loomine on odavam. Meie klientide kõige populaarsem valik: 20x20 cm kõvade kaantega fotoraamat, matid lehed, 24 lehekülge. Sellist fotoraamatut on võimalik soetada 25% allahindlusega 17,32 euro eest. Sellise fotoalbumi keskmine hind, mille suurus on 10x15 cm, on umbes 5–7 eurot. Albumisse saab panna umbes 100 fotot. Saja foto printimine maksab umbes 14–16 eurot. Kogu komplekti hind on kokku 19–23 eurot.
 • Fotoraamat mahutab rohkem fotosid – soovi korral saab ühele leheküljele panna 4, 6, 9 või enam fotot. Pole vaja muretseda, milline foto on kõige ilusam, sest fotoraamatusse saab lisada kõik fotod. Kuni leheküljeni 24 on fotoraamatusse võimalik paigutada vahemikus 25 kuni 250+ fotot.
 • Fotogrāmatā nav obligāti jāievieto vienāda izmēra fotogrāfijas. Vari izpaust savu radošumu un rotaļāties ar izmēriem, vienā lappusē izvietojot vienu lielu foto, savukārt citā – vairākas mazas.
 • Fotoraamat on õhem ja kergem, nii võtab see kodus vähem ruumi.
 • Fotoraamatu kujundamine on lihtsam – kõike on võimalik kujundada nii arvutis kui ka telefonis, sa ei pea kulutama aega fotode liimimisele ja albumisse paigutamisele.
 • Fotoraamatu kujundamine erinevate taustade ja illustratsioonidega on lihtsam. Loomulikult on võimalik katta ka albumit kleebistega ja lisada kirjeldavaid tekste, kuid see võtab kindlasti rohkem aega kui fotoraamatu kujundamine. Lisaks täiendavad kulud kleebiste ja muude kaunistuste eest. Meie kujundusprogrammis ei pea maksma rohkem dekoratsioonide eest.

Arvustus

4,6

3954 arvustust kokku

Kristina, 2024-02-07
ZOOMBOOKI klient
Reiside fotoraamatud

Olen tellinud juba 4 fotoraamatut (tugevate kaantega) ja olen iga kord üli rahul - kujundamine nii lihtne ja loominguline, teostus väga kvaliteetne ja ilus! Kiidan väga!

ZOOMBOOKI klient
Kaire, 2024-01-05
ZOOMBOOKI klient
Kalendermärkmik

Töö kiire ja korralik. Juba mitmes - ja kindlasti mitte viimane tellimus Zoombookilt. Jõudu tegijatele!

ZOOMBOOKI klient
Ingrid, 2023-11-28
ZOOMBOOKI klient
Reisiraamat

Tegin esimese katsetuse kõige vähem muljetavaldavast reisist Egiptuses. Kokku tuli tore ... Vaata rohkem

ZOOMBOOKI klient
Anu, 2023-10-29
ZOOMBOOKI klient
Fotoraamat reisist

Väga tore on kujundusprogrammi kasutada ja tulemus on kena. Kohaletoimetamine ka alati kiire. Olen väga rahul.

ZOOMBOOKI klient
Koogimeister, 2023-10-10
ZOOMBOOKI klient
Premium Fotoraamat

Kiidan väga! Tellisin tugevate kaantega ja Premium fotoraamatu. Tehti valmis väga kiiresti ja olen tulemusega super rahul! tekkis juba uusi mõtteid ja kindlasti teostan ka need!

ZOOMBOOKI klient
Liida, 2023-08-27
ZOOMBOOKI klient
Liida

Väga lihtne on fotoraamatut teha. Raamat on väga ilus. Mina ja minu pere on tulemusega väga rahul. Lisaks jõuab kiiresti kohale. See meeldib mulle väga. Aitäh.

ZOOMBOOKI klient
Mari-liis, 2023-06-12
ZOOMBOOKI klient
Mari-Liis

Suurepärane leht, kus teha oma fotokalendit. Ma jäin 100% rahule. Lisaks väga tore ja abivalmis klienditeenindus!

ZOOMBOOKI klient
Klarika, 2023-05-30
ZOOMBOOKI klient
Klarika

Väga palju võimalusi kujundamiseks. Fotode trükikvaliteet raamatus on väga hea kuigi "ma... Vaata rohkem

ZOOMBOOKI klient
Leana, 2023-05-22
ZOOMBOOKI klient
L.Sfotot

Lōuendid, fotoraamatud tellib meie pere ainult Zoombookist! Alati nii kiired ja kvaliteetne töö

ZOOMBOOKI klient
Singe, 2023-05-13
ZOOMBOOKI klient
Signe

Olen väga rahul nagu alati. Mugav, kiire, ilus.

ZOOMBOOKI klient
Виктория, 2023-02-05
ZOOMBOOKI klient
Viktoria

Tellin juba mitu aastat fotoalbumeid, väga rahul!

ZOOMBOOKI klient
Kaire, 2023-01-29
ZOOMBOOKI klient
Kaire

Tellisin oma kujundusega märkmiku. Tulemus oli täiuslik: pildid trükkusid kvaliteetselt ja tagakaane pildile lisatud kiri jäi laitmatult selge. Lisaks kiire saatmine. Väga rahul, aitäh tubli töö eest!

ZOOMBOOKI klient
Birgit, 2023-01-10
ZOOMBOOKI klient
Birgit

Siiani väga rahul. Tellin ka edaspidi.

ZOOMBOOKI klient
Annika, 2023-01-07
ZOOMBOOKI klient
Annika

Ma olen ülimalt rahul! Väga lihtne ja põnev ise teha ja super kvaliteet!

ZOOMBOOKI klient
Kaisa-carmen, 2022-12-31
ZOOMBOOKI klient
Kaisa

Pakk jõudis meeldivalt varem kui ennustus, tellitud raamat ilus kvaliteetne ning õige. Super firma kindlasti tellin teine kordgi teilt kingiks.

ZOOMBOOKI klient
Aleksandr, 2022-12-27
ZOOMBOOKI klient
Aleksandr

Service is really convenient and result looks better than expected! Fast delivery. Thank you ZoomBook!

ZOOMBOOKI klient
Gerli, 2022-12-16
ZOOMBOOKI klient
Gerli

Olen juba mitmeid aastaid kalendreid ja fotoraamatuid tellinud. Alati saanud kiirelt kätte ja kõik on väga kvaliteetne olnud.

ZOOMBOOKI klient
Kairi, 2022-11-18
ZOOMBOOKI klient
Kairi

Väga ilus tulemus ning super kiire tarne! Väga rahul klient :)

ZOOMBOOKI klient
Siiri, 2022-10-29
ZOOMBOOKI klient
Siiri

Olen juba mitmeid fotolõuendeid tellinud ja kvaliteet on väga hea. Väga kiirelt jõudis pakk ka minuni. Olen rahul ja kindlasti soovitan ka teistele. :)

ZOOMBOOKI klient
Juta, 2022-09-10
ZOOMBOOKI klient
Juta Soppe

Väga rahul raamatutega, väga hästi tehtud. Ilusad! Kiire teenindus, sain kiiresti raamatud kätte!

ZOOMBOOKI klient