Üllata oma vanavanemaid eksklusiivse kingiga!

Sinu valmistatud rohke armastusega

Eriline ja väga tundlik kingitus vanavanematele on fotoraamat. Kas kujutad ette, kui palju emotsioone see nendes tekitab, kui nad lehitsevad fotoraamatut fotodega nende lastest või lapselastest. Võime tagada, et selles majas loetakse seda raamatut kõige enam. Nagu vanavanemad ise ütlevad: „Iga kord, kui pöörame selle raamatu lehti, avastame midagi uut, mida me varem ei märganud.“

Seinad vanemate inimeste kodus on ilusamad ja lõbusamad, kui seal ripuvad sinu fotod. Fotolõuendid näevad välja väga elegantsed ja need võivad olla suurepäraseks kingituseks neile, kes otsivad nunnut ja ilusat kingitust.

Kingitus, mis riputatakse kindlasti olulisse kohta. Fotokalendrit on võimalik kaunistada oma fotodega ja sinna on võimalik märkida mälestusväärsed päevad: kõigi laste, lapselaste, lapselapselaste sünnipäevad ja palju muud.

Plakat on ideaalne neile, kes soovivad odavamat alternatiivi ja soovivad kaunistada vanemate inimeste kodu seinu. Võite selle naeltega üles riputada või paigutada selle raami sisse.

Kas vanaisa ja -ema eelistavad kõike (nt telefoninumbreid) märkmikusse kirjutada? Tee neile kingitus, mis muudab kõige üleskirjutamise veelgi nauditavamaks. Kaas, millel on foto lastest või lapselastest, on arvatavasti armsam kui tavapärased näotud kaaned.

Väikesed detailis ja selle kujundamisse pandud tähelepanu on samuti väga meeldiv. Üllata oma vanavanemaid, saates neile kiri, kus on kaart, millel on foto teist koos, ja armas soov.

Vaata, mida meie kliendid kujundavad

 

 

Klient soovitab ZOOMBOOKI

Klient soovitab

„Küsides vanematelt või vanavanematelt, mida nad kingiks soovivad, saame tihti järgmise vastuse:

„Me ei vaja midagi. Meile on oluline, et tuleksite külla.“

Kui me saabume ZOOMBOOK fotoraamatuga, saame kallite inimeste naeratustest ja emotsioonidest aru, et see on parim kingitus, kuna see sisaldab kõiki mälestusi.“

Fotoraamatute hinnakalkulaator

Saa kiiresti ja hõlpsalt teada fotoraamatu hind!