FOTORAAMAT – KINK LASTEAIA VÕI KOOLI LÕPETAMISE PUHUL

See aasta on eriline neile, kes jätavad hüvasti lasteaia või kooliga. Säilita laste kõige hinnalisemad mälestused ainulaadsesse fotoraamatusse.

Spetsiaalne pakkumine
klassikalistele fotoraamatutele

Mida rohkem klassikalisi fotoraamatuid tellid, seda suurem on allahindlus!

Tk 10-14 15-19 20+
Allahindlus 26% 28% 30%

10-14 vnt. - 26% nuolaida
15-19 vnt. - 28% nuolaida
20+ vnt. - 30% nuolaida

Oluline teave:

 • Allahindluse suurus sõltub tellitud fotoraamatute arvust.
 • Allahindlus rakendatakse automaatselt 
 • Tootmis- ja tarneaeg jäävad samaks, olenemata tellitud raamatute arvust. 
 • Pakkumine ei kehti PREMIUM fotoraamatutele.

Fotoraamatute hinnakalkulaator

Saa kiiresti ja hõlpsalt teada fotoraamatu hind!


Klassikaliste fotoraamatute omadused

Fotoraamat pehmete kaantega

Nende fotoraamatute kaas on paindlik, pehme, kaetud läikiva laminaadiga. Köide on liimitud spetsiaalse polüuretaanliimiga. Seda tehnoloogiat iseloomustab kõrge kvaliteet ja stabiilsus.

Hinad alates 6,85 €*

*Hind sisaldab allahindlust -30%, mis rakendub automaatselt enam kui 20 üksuse ostmisel.

Fotoraamat kõvade kaantega

Nende fotoraamatute puhul on võimalik valida kunstnaha ja läikiva laminaadiga kaetud isikupärase kaane vahel. Köide on liimitud spetsiaalse polüuretaanliimiga. Tänu sellele liimimistehnikale saame kvaliteetse ja stabiilse klassikalise kõvade kaantega raamatu ilme.

Hind alates  10,77 €*

*Hind sisaldab allahindlust -30%, mis rakendub automaatselt enam kui 20 üksuse ostmisel.

Klassikalised matid lehed

Nende lehtede läige on paberitüübi Silk loomulik läige – tegemist pole täielikult mattide lehtedega. Kvaliteetne digitaalne printimine premium-klassi siidpaberile järgib kõige rangemaid kriteeriume ja pakub kõrget resolutsiooni ning suurepärast trükikvaliteeti. Raamatu matid lehed näevad elegantsed välja.

 • Paber: 170 gsm MultiArt Silk
 • Printimine: digitaalne

Klassikalised läikivad lehed

Nende lehtede läige on läikepaberi loomulik läige. Kvaliteetne digitrükk MultiArt läikivale paberile vastab kõige rangematele kriteeriumitele ja tagab kõrge resolutsiooni ning suurepärase trükikvaliteedi. Võrreldes mattide lehtedega – nad on väga sarnased. Paberi paksus on peaaegu sama, läikivate lehtede pind on vaid läikivam. Kui soovite ekstraläikivaid lehti, soovitame valida UV- lakiga EKSTRA läikivad lehed. See lakk lisab lehtedele täiendava läike.

 • Paber: 200 gsm MultiArt Silk
 • Printimine: digitaalne

EXTRA läikivad lehed (UV-lakiga)

Need leheküljed on prinditud samale paberile, nagu matid leheküljed. EXTRA läige saavutatakse nii, et lehed kaetakse UV-lakiga. Lehtede pindmine kiht on väga peene tekstuuriga.Tänu sellele pinnatöötlusele saavutavad lehed oma kõvaduse ja suurendavad fotodel olevate värvide eredust ning kontrasti, lisades neile sügavust. Lisaks kaitseb läikiv viimistlus raamatu lehti mustuse eest. EXTRA läige tagab tootele kõrge kvaliteedi.

 • Paber: 170 gsm MultiArt Silk
 • Printimine: digitaalne + UV-lakk

Fotoraamatu näidis

Kas puuduvad mõtted, millist klassi fotoraamatut kujundada?
Pole kindel, millised on trüki variandid?

Vaata fotoraamatu näidist veebist, et saada ideid kaane, siselehekülgede ja teemade jaoks.

Vaata

Kahtled, kas kõvad kaaned meeldivad sulle? Kas teed valikut mattide, läikivate või UV-kihiga ekstraläikivate lehtede vahel? Laadi alla fotoraamatu näidis!

Hind: 4,99 €

+  TASUTA TARNE postkontorisse

Laadi

Ideed fotoraamatute jaoks

Erinevad pildid

Lasteaia või kooli arhiivist kogutud fotod – pidustused, sündmused või igapäevane elu. Fotoraamatutes saad kasutada nii kaamera kui ka telefoniga jäädvustatud fotosid.

Fotod klassi fotoseanssidelt

Ilusa ja informatiivse fotoraamatu loomiseks soovitame teha üldise klassi-/grupifoto, portree igast lapsest ja õpetajast.

Võimalusel jäädvusta lastest mitmeid pilte, nt koos parimate sõpradega – hiljem rõõmustad selle üle, et sul on rohkem fotosid, mida kasutada fotoraamatu kujundamiseks.

Laste joonistused või kirjad

Tutvusta lastele loodavat fotoraamatut. Anna lastele aega joonistada oma pilt või kirjutada kiri, mille lisad seejärel fotoraamatusse foto kujul. Aruta lastega, mis neile huvi pakuks: võib-olla kiri iseendale, mida lugeda kümne aasta pärast, ehk joonistus, kuhu on jäädvustatud lasteaia kõige lõbusam päev või mõni teine teema, mis mõttesse tuleb.

Lapsest

Täida fotoraamat kirjeldustega lapse kohta. Selleks võivad olla nii õpetaja täpsed tähelepanekud ja lapse enda kirjutatud sõnad, nt mis talle koolis meeldis, mis oli tema lemmiktund jne. Lisades fotodele tekste, annad lastele ja vanematele võimaluse jälgida, kuidas lapse mõtted, eesmärgid, unistuste ametikohad ja kõik muu, millest nad mõtlevad, muutub. Omalt poolt oleme loonud küsimustike mallid, mis aitavad neid tekste kiiremini ette valmistada.

 • Minust. Mina endast, sõbrad minust, õpetaja minust. Laadi alla

 • Mina – nüüd ja tulevikus. Minu unelmate töökoht, nõuanded endale, soovid. Laadi alla

 • Unistused ja mina. Suurim unistus; oleks tore, kui elaksin; kui mul oleks võlukepp. Laadi alla