Lapse fotoraamat

Kujunda lapse fotoraamat, mis on täis erinevaid hetki lapse elust: kui ta sööb, naerab, magab, mängib… Lõppude lõpuks möödub lapsepõlv väga kiiresti – peata see ja jäädvusta kõik fotoraamatusse. Imeline kingitus sulle, vanavanematele ja selle vaatamine saab olema ka väga huvitav lapsele, kui ta on saanud täiskasvanuks.

Lapse elu erinevate hetkede jäädvustamiseks valivad meie kliendid tavaliselt klassikalise fotoraamatu. Fotode paigutamine telefonist raamatusse tagab selle, et fotod ei lähe kunagi kaduma ja neid ei kustutata ära. Sul on võimalik sirvida fotoraamatut aastaid ja vaadata, kuidas su lapsuke kasvas. Lisaks on võimalik sinna paigutada palju fotosid – klassikalises fotoraamatus võib olla kuni 120 lehekülge ja ühele lehele võid panna nii palju pilte, kui soovid. Meie kliendid ütlevad, et fotoraamat on parim viis mälestuste jäädvustamiseks.

PREMIUM fotoraamatuid kujundatakse tihtipeale erilisemate sündmuste korral, nagu näiteks sünnipäevad või ristimised. Need raamatud näevad välja väga luksuslikud, nii et kui sa otsid eksklusiivset kingitust, peaks see kindlasti olema sinu valik. Sellele raamatule iseloomulikuks tunnuseks on paksud ja tugevad lehed ning köide, mis jätab mulje ühest lehest, mida on võimalik avada täielikult 180-kraadise nurga all. Fotod näevad selles raamatus väga reaalsed välja.

Hinnakalkulaator

Saa kiiresti ja hõlpsalt teada fotoraamatu hind!


Mida lisada lapse fotoraamatusse?

Kõike! Lisa fotosid, teksti, illustratsioone ja värvilisi taustasid.

Fotoraamatu idee

Esiteks vali fotoraamatu idee. Teadmine, mida sa kujundama hakkad, võimaldab fotosid lihtsamini valida. Siin on mõned soovitused.

- Aasta fotoraamat, kuhu paigutad erinevad hetked, mida laps konkreetsel aastal koges. Selle raamatu peategelane on sinu laps.
- Tähtpäeva fotoraamat, kuhu saad paigutada fotod lapse sünnipäevast või ristimisest.
- Fotoraamat elust, mille saad lapsele kinkida tema 18. sünnipäeval ja kuhu on lisatud mälestused imikueast kuni täiskasvanueani.
- Perekondlik fotoraamat, kuhu saad koguda kokku erinevad armsad mälestused teie perekonna igapäevaelust ja erilisematest sündmustest. Fotode sekka lisa lapsest tehtud piltide juurde ka fotosid iseendast, oma abikaasast ja teistest sugulastest.

Lapse kunstitööd

Lapse fotoraamatut kujundades jäta ruumi ka lapse joonistustele või töödele, mis on tehtud lasteaias/koolis. Aastate jooksul muutub kõigi tööde säilitamine väga keeruliseks, nii et tee vähemalt mõned fotod ja lisa need lapse fotoraamatusse. Kümne aasta pärast on seda lõbus sirvida nii sul kui ka sinu lapsel. Mõned meie kliendid pühendavad terve fotoraamatu lapse erinevatele töödele. Ehk meeldib see mõte ka sulle?

Fotod

Olenevalt valitud ideest, vali ka fotod. Fotoraamatus saab kasutada nii telefoni kui ka kaameraga jäädvustatud fotosid. Soovitame kujundusprogrammi laadida vaid neid fotosid, mida plaanid kasutada fotoraamatu kujundamisel. Lapse fotoraamatut kujundades ole järjepidev ja paiguta fotod kronoloogilises järjekorras. Nii on sul võimalik näha, kuidas su lapsuke kasvab. Paremaks aja kulgemise jälgimiseks kirjuta lehekülgedele ka kuud või aastad.

Me teame, et sul on lapsest palju fotosid, kuid ära muretse, klassikalisse fotoraamatusse on võimalik lisada kuni 120 lehekülge. Ühele leheküljele on võimalik panna mitu fotot, nii et kõik soovitud pildid mahuvad ilusti raamatusse. Kõige ilusam tulemus tuleb siis, kui sa ei koorma lehekülgi fotodega üle – kuni 6 fotot on piisav.

 

 

 

Tekstid

Lisa fotode juurde kindlasti ka kommentaarid. Lisa sinna igasuguseid mälestusi: kuidas laps ennast kutsub, mis toidud on tema lemmikud, milliseid trikke ta tegi, kirjelda kõiki esimesi kordi ja kõike muud, mis on sinu arust mainimist väärt. Need on sinu perekonna hindamatud hetked. Sa tänad end kindlasti mõne aasta pärast, sest kogu pere tahab kindlasti kõiki neid lugusid lugeda.

Lapse fotoraamatu kaas

Kunstnahast ja personaalsed kaaned on ideaalsed lapse fotoraamatu puhul. Kui valid personaalsed kaaned, soovitame valida foto, mis sulle kõige rohkem meeldib. Lisa kaanele või raamatuseljale aasta, mis määrab ära, mis perioodist on raamatus olevad fotod.

Illustratsioonid ja taustad

ZOOMBOOKI eelis on see, et fotoraamatut on võimalik kujundada nii, nagu sa seda ise soovid. Mõnedele meeldib minimalism, teised soovivad rohkem värve, nii et kaunista raamat värviliste illustratsioonide või taustadega. Need muudavad fotoraamatut veelgi elavamaks.

Kas ei tea, kust alustada? Kasuta meie malle. Meil on valikus üle 30 malli erinevate teemadega laste fotoraamatute jaoks, et saaksid neid oma soovi kohaselt kohandada.

Vaata, mida meie kliendid kujundavad

Fotoraamat või fotoalbumisse liimitud fotod?

  • Fotoraamatu loomine on odavam. Meie klientide kõige populaarsem valik: 20x20 cm kõvade kaantega fotoraamat, matid lehed, 24 lehekülge. Sellist fotoraamatut on võimalik soetada 25% allahindlusega 17,32 euro eest. Sellise fotoalbumi keskmine hind, mille suurus on 10x15 cm, on umbes 5–7 eurot. Albumisse saab panna umbes 100 fotot. Saja foto printimine maksab umbes 14–16 eurot. Kogu komplekti hind on kokku 19–23 eurot.
  • Fotoraamat mahutab rohkem fotosid – soovi korral saab ühele leheküljele panna 4, 6, 9 või enam fotot. Pole vaja muretseda, milline foto on kõige ilusam, sest fotoraamatusse saab lisada kõik fotod. Kuni leheküljeni 24 on fotoraamatusse võimalik paigutada vahemikus 25 kuni 250+ fotot.
  • Fotogrāmatā nav obligāti jāievieto vienāda izmēra fotogrāfijas. Vari izpaust savu radošumu un rotaļāties ar izmēriem, vienā lappusē izvietojot vienu lielu foto, savukārt citā – vairākas mazas.
  • Fotoraamat on õhem ja kergem, nii võtab see kodus vähem ruumi.
  • Fotoraamatu kujundamine on lihtsam – kõike on võimalik kujundada nii arvutis kui ka telefonis, sa ei pea kulutama aega fotode liimimisele ja albumisse paigutamisele.
  • Fotoraamatu kujundamine erinevate taustade ja illustratsioonidega on lihtsam. Loomulikult on võimalik katta ka albumit kleebistega ja lisada kirjeldavaid tekste, kuid see võtab kindlasti rohkem aega kui fotoraamatu kujundamine. Lisaks täiendavad kulud kleebiste ja muude kaunistuste eest. Meie kujundusprogrammis ei pea maksma rohkem dekoratsioonide eest.