Ainulaadsed kingitused isale

Tee oma isa õnnelikuks erilise isevalmistatud kingitusega!

Fotoraamat on tõeliselt erakordne kingitus. See on väga hea valik neile, kes otsivad sooja ja ilusat kingitust. Paiguta kõik oma mälestused fotoraamatusse. Selleks võib olla su isa elulugu, tema reisid, sünnipäevapidustused või igasugused muud hetked. Mis iganes su fotoraamatu teemaks saab, su isale meeldib see kindlasti. Lõppude lõpuks meenutavad need fotod kogetud rõõmu!

Fotolõuend – eksklusiivne kingitus isale. Kujundusprotsess on väga lihtne – selleks kulub vaid mõned minutid. Pead valima vaid kõige ilusama foto oma isast, laadima selle kujundusprogrammi ja esitama oma tellimuse. Fotolõuend kaunistab ideaalselt su isa kodu seinu!

Fotokalender – eriti soe kingitus isale, mis rõõmustab teda kogu aasta! Ideaalne, kui sul on vähem fotosid. Samas kui fotoraamatu jaoks on vaja vähemalt 25 fotot, siis kalendri kujundamiseks piisab 13 fotost. Kalendrisse võid märkida ka isa jaoks olulised kuupäevad: sünnipäevad või muud perekondlikud tähtpäevad.

Kas su isale meeldib kõike plaanida? Kingi talle kalendermärkmik. See saab olema ainulaadne, kuna sellel on personaalne kaas, mille jaoks saad valida soovitud foto või pildi, ja ka seetõttu, et su isa võib alustada seda mis tahes kuust. Kalendermärkmikul puuduvad spetsiaalsed kuupäevad – täida seda vastavalt oma soovile.

Kingi oma isale ainulaadne märkmik, mida pole kellelgi teisel. See saab olema ainulaadne, kuna sellel saab olema sulle meeldiv kaas. Vali foto endast ja oma isast või kogu perekonnast. Nii kannab su isa sind kogu aeg oma kotis kaasas!

Kas su isa elab sinust kaugel? Lisa kingituse juurde personaalne kaart, mille saad ise oma valitud fotodega kaunistada. Lõppude lõpuks on see tervitus soojem kui tavaline SMS.

Vaata, mida meie kliendid kujundavad

Nõuanded fotograafilt fotoraamatute kujundamiseks

Fotograaf Agnė Kairienė photography soovitab:

  • Kõige populaarsem küsimus fotoraamatu kujundamise juures, mille ma teilt saan, on vast see, kas valida matid või läikivad lehed. Ma ise valin matid lehed. Kuid ma palun teil siiski mõelda sellele, millised fotod teile meeldivad. Läikivad või matid? Need on väga sarnased fotoraamatu lehtedele.
  • ZOOMBOOKI abil on fotoraamatusse võimalik lisada fotosid kui ka teksti. Miks mitte seda võimalust kasutada? Ma lisan oma reisi fotoraamatutesse alati külastatud kohtade nimed.
  • Ärge kartke „mängida“ fotode suurusega fotoraamatus. Lisage veidi vürtsi suureformaadiliste fotodega. Aga valige kindlasti kõrge kvaliteediga fotod, et nad ei kaotaks oma teravust. Asetage sarnase värvuse või sama fotoseansi ajal tehtud fotod kõrvuti asetsevatele lehekülgedele. Nii näeb fotoraamat harmoonilisem välja.
  • Asetage sarnase värvuse või sama fotoseansi ajal tehtud fotod kõrvuti asetsevatele lehekülgedele. Nii näeb fotoraamat harmoonilisem välja.
  • Fotoraamatut koostades ärge keskenduge vaid fotodele inimestest ja nende nägudest. Muutke fotoraamat mitmekülgsemaks detailsete objektide, looduse, keskkonna jm sellisega. Sellised fotod aitavad paremini peegeldada teemat, meeleolu ja luua hubasust.

Fotoraamatute hinnakalkulaator

Saa kiiresti ja hõlpsalt teada fotoraamatu hind!