Meist

Kes me oleme?

Me oleme siin selleks, et aidata sul jäädvustada mälestusi ja su elu kõige ilusamaid hetki kõige imelisemal viisil – paigutades fotosid fotoraamatusse, -lõuendile või muudele toodetele. Kas oled kunagi kogenud rõõmu, mis kaasneb sellega, kui lehitsed, puudutad, näitad teistele oma fotoraamatut? Mis veelgi olulisem, meenutad neid imelisi hetki ikka ja jälle? Kui sa pole seda veel kogenud, siis soovitame siiralt seda kgoeda, sest see meeldiks sulle nii väga, et sooviksid kujundada ikka ja jälle. Varsti lähevad meelest päevad, mil peitsid oma fotosid telefonis.

LĂĽhidalt meist.
  • Me oleme olnud sinuga juba 2009. aastast.
  • 9/10 klienti soovitaks meid.
  • Rohkem kui 2,5 miljonit klienti usaldab meid.
  • ZOOMBOOK tegutseb peamiselt Leedus, Lätis, Eesti, Tšehhis ja Hollandis, aga me tarnime tooteid ka teistesse Euroopa riikidesse.
Miks meie?

Meil on hea meel esitleda kujundusprogrammi, mille oleme ise disaininud ja välja arendanud ning mida on võimalik kasutada nii arvutis kui ka telefonis. Me täiustame programmi pidevalt, et muuta seda veelgi mugavamaks ja hõlpsamaks fotoraamatute, -lõuendite, kalendrite, kalendermärkmike, märkmike, plakatite ja kaartide kujundamisel. Me tervitame ja hindame sinu tagasisidet ning soovitusi selle kohta, mis oleks sulle kõige mugavam, ja me üritame neid arvesse võtta täiustamise protsessis.

Me kasutame tipptasemel trükitehnoloogiat, et tagada kõrgeim trükikvaliteet sinu kujundatud toodete trükkimisel. Sinu ainulaadsete toodetega tegeleb nii trükimasin kui ka meie töötajate töökad käed. See on keerulise tootmisprotsessi oluline osa, et tagada ideaalsed tulemused, mis rõõmustaks sind iga päev.

Mis seisab nime ZOOMBOOK taga?

ZOOMBOOK on ettevõtte UAB "BALTO Trader" projekt, mis arendati välja Leedus, Lätis, Eestis, Tšehhis ja Hollandis 2009. aastal. Ettevõte asub Leedus ja kuulub BALTO kontserni, mis on üks suurimaid raamatute trükkijaid Baltikumis, trükkides rohkem kui 800 000 kvaliteetset raamatut ühes kuus kuulsatele Leedu ja välismaistele kirjastajatele, nagu näiteks Bonnier Books, Gyldendal jt. Ettevõte teeb edukalt koostööd turgudega Norras, Taanis, Soomes, Rootsis, Ühendkuningriigis, Saksamaal, Hollandis ja paljudes teistes maailma riikides.