Ainulaadsed kingitused emale

Tee oma ema õnnelikuks erilise isevalmistatud kingitusega!

Fotoraamat on tõeliselt erakordne kingitus. See on väga hea valik neile, kes otsivad sooja ja ilusat kingitust. Paiguta kõik oma mälestused fotoraamatusse. Selleks võib olla su ema elulugu, tema reisid, sünnipäevapidustused või igasugused muud hetked. Mis iganes su fotoraamatu teemaks saab, su emale meeldib see kindlasti. Lõppude lõpuks meenutavad need fotod kogetud rõõmu!

Fotolõuend – eksklusiivne kingitus emale. Kujundusprotsess on väga lihtne – selleks kulub vaid mõned minutid. Pead valima vaid kõige ilusama foto oma emast, laadima selle kujundusprogrammi ja esitama oma tellimuse. Fotolõuend kaunistab ideaalselt su ema kodu seinu!

Fotokalender – eriti soe kingitus emale, mis rõõmustab teda kogu aasta! Ideaalne, kui sul on vähem fotosid. Samas kui fotoraamatu jaoks on vaja vähemalt 25 fotot, siis kalendri kujundamiseks piisab 13 fotost. Kalendrisse võid märkida ka ema jaoks olulised kuupäevad: sünnipäevad või muud perekondlikud tähtpäevad.

Kas su emale meeldib kõike plaanida? Kingi talle kalendermärkmik. See saab olema ainulaadne, kuna sellel on personaalne kaas, mille jaoks saad valida soovitud foto või pildi, ja ka seetõttu, et su ema võib alustada seda mis tahes kuust. Kalendermärkmikul puuduvad spetsiaalsed kuupäevad – täida seda vastavalt oma soovile.

Kingi oma emale ainulaadne märkmik, mida pole kellelgi teisel. See saab olema ainulaadne, kuna sellel saab olema sulle meeldiv kaas. Vali foto endast ja oma emast või kogu perekonnast. Nii kannab su ema sind kogu aeg oma kotis kaasas!

Kas su ema elab sinust kaugel? Lisa kingituse juurde personaalne kaart, mille saad ise oma valitud fotodega kaunistada. Lõppude lõpuks on see tervitus soojem kui tavaline SMS.

Vaata, mida meie kliendid kujundavad

Nõuanded fotograafilt fotoraamatute kujundamiseks

Fotograaf Agnė Kairienė photography soovitab:

 • Kõige populaarsem küsimus fotoraamatu kujundamise juures, mille ma teilt saan, on vast see, kas valida matid või läikivad lehed. Ma ise valin matid lehed. Kuid ma palun teil siiski mõelda sellele, millised fotod teile meeldivad. Läikivad või matid? Need on väga sarnased fotoraamatu lehtedele.
 • ZOOMBOOKI abil on fotoraamatusse võimalik lisada fotosid kui ka teksti. Miks mitte seda võimalust kasutada? Ma lisan oma reisi fotoraamatutesse alati külastatud kohtade nimed.
 • Ärge kartke „mängida“ fotode suurusega fotoraamatus. Lisage veidi vürtsi suureformaadiliste fotodega. Aga valige kindlasti kõrge kvaliteediga fotod, et nad ei kaotaks oma teravust. Asetage sarnase värvuse või sama fotoseansi ajal tehtud fotod kõrvuti asetsevatele lehekülgedele. Nii näeb fotoraamat harmoonilisem välja.
 • Asetage sarnase värvuse või sama fotoseansi ajal tehtud fotod kõrvuti asetsevatele lehekülgedele. Nii näeb fotoraamat harmoonilisem välja.
 • Fotoraamatut koostades ärge keskenduge vaid fotodele inimestest ja nende nägudest. Muutke fotoraamat mitmekülgsemaks detailsete objektide, looduse, keskkonna jm sellisega. Sellised fotod aitavad paremini peegeldada teemat, meeleolu ja luua hubasust.

Fotoraamatute hinnakalkulaator

Saa kiiresti ja hõlpsalt teada fotoraamatu hind!


Fotoraamat või fotoalbumisse liimitud fotod?

 • Fotoraamatu loomine on odavam. Meie klientide kõige populaarsem valik: 20x20 cm kõvade kaantega fotoraamat, matid lehed, 24 lehekülge. Sellist fotoraamatut on võimalik soetada 25% allahindlusega 17,32 euro eest. Sellise fotoalbumi keskmine hind, mille suurus on 10x15 cm, on umbes 5–7 eurot. Albumisse saab panna umbes 100 fotot. Saja foto printimine maksab umbes 14–16 eurot. Kogu komplekti hind on kokku 19–23 eurot.
 • Fotoraamat mahutab rohkem fotosid – soovi korral saab ühele leheküljele panna 4, 6, 9 või enam fotot. Pole vaja muretseda, milline foto on kõige ilusam, sest fotoraamatusse saab lisada kõik fotod. Kuni leheküljeni 24 on fotoraamatusse võimalik paigutada vahemikus 25 kuni 250+ fotot.
 • Fotogrāmatā nav obligāti jāievieto vienāda izmēra fotogrāfijas. Vari izpaust savu radošumu un rotaļāties ar izmēriem, vienā lappusē izvietojot vienu lielu foto, savukārt citā – vairākas mazas.
 • Fotoraamat on õhem ja kergem, nii võtab see kodus vähem ruumi.
 • Fotoraamatu kujundamine on lihtsam – kõike on võimalik kujundada nii arvutis kui ka telefonis, sa ei pea kulutama aega fotode liimimisele ja albumisse paigutamisele.
 • Fotoraamatu kujundamine erinevate taustade ja illustratsioonidega on lihtsam. Loomulikult on võimalik katta ka albumit kleebistega ja lisada kirjeldavaid tekste, kuid see võtab kindlasti rohkem aega kui fotoraamatu kujundamine. Lisaks täiendavad kulud kleebiste ja muude kaunistuste eest. Meie kujundusprogrammis ei pea maksma rohkem dekoratsioonide eest.