LASTEAIA VÕI KOOLI MÄLESTUSTERAAMAT

Lasteaia, neljanda, üheksanda või kaheteistkümnenda klassi lõpetamine on suure etapi lõpp. Jäädvusta seda, kujundades lapse klassi või rühma fotoraamat!

Pakkumine

-25%Tellides vähemalt 10 ühikut

KujundaKujunda

Allahindlus rakendatakse automaatselt enam kui 10 fotoraamatu ostmisel. Tootmis- ja tarneaeg jäävad samaks, olenemata tellitud raamatute arvust. Pakkumine ei kehti PREMIUM-fotoalbumitele.

Hinnakalkulaator

Fotoraamatu omadused

Fotoraamat pehmete kaantega

Nende fotoraamatute kaas on paindlik, pehme, kaetud läikiva laminaadiga. Köide on liimitud spetsiaalse polüuretaan liimiga. Seda tehnoloogiat iseloomustab kõrge kvaliteet ja stabiilsus.

Hinad alates 6,90 €*

*Hind sisaldab allahindlust -25%, mis rakendub automaatselt enam kui 10 üksuse ostmisel.

Fotoraamat kõvade kaantega

Nende fotoraamatute puhul on võimalik valida kunstnaha ja läikiva laminaadiga kaetud isikupärase kaane vahel. Köide on liimitud spetsiaalse polüuretaan liimiga. Tänu sellele liimimistehnikale saame kvaliteetse ja stabiilse klassikalise kõvade kaantega raamatu ilme.

Hind alates 10,80 €*

*Hind sisaldab allahindlust -25%, mis rakendub automaatselt enam kui 10 üksuse ostmisel.

Fotoraamat mattide lehtedega

Nende lehtede läige on Silk-paberi naturaalne läige, see pole täielikult matt. Kõrge kvaliteediga digitrükk premium-klassi digipaberile vastab kõige rangematele kriteeriumidele ja pakub kõrge resolutsiooniga oivalist trükikvaliteeti. Fotoraamatu matid lehed näevad väga elegantsed välja.

  • Paber: 170 gsm Premium silk digi
  • Trükk: digitaalne

Fotoraamatud ekstraläikivate lehtedega

Nende lehtede puhul kasutatakse sama paberit, mis mattide lehtedega. Täiendav läige saavutatakse lehekülgede katmisel UV-lakiga. Selle töötluse tulemusel saavutavad lehed tugevuse ja fotode värvide kontrastsus ning heledus suureneb, lisades neile sügavust. Lisaks kaitseb läikiv viimistlus fotoraamatu lehekülgi mustuse eest. Täiendav läige tagab kõrge kvaliteedi.

  • Paber: 170 gsm premium silk digi
  • Trükk: digitaalne + UV-lakk

Fotoraamatu näidis

Kas puuduvad mõtted, millist klassi fotoraamatut kujundada?
Pole kindel, millised on trüki variandid?

Pavyzdinė fotoknyga

Vaata fotoraamatu näidist veebist, et saada ideid kaane, siselehekülgede ja teemade jaoks.

Vaata

Kahtled, kas kõvad kaaned meeldivad sulle? Kas sulle meeldivad pigem matid lehed, kuid tahad näha, millised need tegelikult välja näevad? Laadi alla fotoraamatu näidis!

Hind: 3,99 €

+ TASUTA KOHALETOIMETUS

Laadi

Ideed fotoraamatute jaoks

Erinevad pildid

Lasteaia või kooli arhiivist kogutud fotod – pidustused, sündmused või igapäevane elu. Fotoraamatutes saad kasutada nii kaamera kui ka telefoniga jäädvustatud fotosid.

Fotod klassi fotoseanssidelt

Jäädvusta klassist üldine foto, portree igast õpilasest ja ära unusta ka õpetaja portreed.

Laste joonistused

Tutvusta lastele loodavat fotoraamatut. Võtke üks päev või tund, mil lapsed saavad joonistada enda joonistuse, mida fotoraamatusse lisada. Arutage, milline teema on kõigi jaoks kõige mitmekülgsem?

Ankeetküsimustik

Koostades küsimustiku, annate lastele ja nende vanematele võimaluse jälgida, kuidas nende lapse mõtted, eesmärgid, unistuste ametikohad jms selline muutub. Omalt poolt oleme loonud mõned küsimustikud.

  • Minust. Mina endast, sõbrad minust, õpetaja minust. Laadi alla

  • Mina – nüüd ja tulevikus. Minu unelmate töökoht, nõuanded endale, soovid. Laadi alla

  • Unistused ja mina. Suurim unistus; oleks tore, kui elaksin; kui mul oleks võlukepp. Laadi alla

Klassi fotoraamatu koostamine on veelgi lihtsam mallidega