Kas valmistute pulmadeks?

Kas vajate pulmakutseid? Või pole teil ehk mõtteid, mida kinkida oma vanematele, vanavanematele ja teistele lähedastele pulmapäevaks? Kujundage kauneid südamest tulevaid kingitusi!

Kutsed

Kui teil pole veel pulmakutseid, kujundage need ise. Jah, täpselt sellised, nagu soovite!

Soovideraamat

Kas soovite jäädvustada külaliste kõige soojemaid soove? Või on teil külalistele sellised ülesanded, nagu ideaalse kohtingu kirjutamine. Kujundage omaenda soovideraamat!

Plakatid

Kas peol puuduvad vinged aksessuaarid või südamlikud sõnad? Viige täide kõik oma ideed, kujundades plakatid peokoha dekoreerimiseks!

Fotolõuend

Ainulaadne kingitus vanematele või vanavanematele, millega kaunistada nende kodu seinu, mis meenutaks sündmust iga päev.

Märkmik

Kinkige eksklusiivse kaanega märkmik, mis rõõmustab teie lähedasi iga päev!

Fotokalender

Personaalne kingitus kõige kallimatele, kuhu on võimalik märkida perekonna olulised kuupäevad ja lisada fotod erilistest hetkedest.

Tähistasite pulmi ja nüüd on pildid valmis? Kujundage omaenda fotoraamat!

Soovite terve elu oma pulma imelisi hetki meenutada. Säilitage neid imelisi hetki, lisades jäädvustused fotoraamatusse või PREMIUM fotoalbumisse!

Fotoraamat

Tegemist on väga kvaliteetse fotoraamatuga, mille puhul kasutatakse paberit 170 gsm MultiArt Silk. Köide on liimitud spetsiaalse polüuretaanliimiga. Tänu sellele liimimistehnikale, saame kvaliteetse ja stabiilse klassikalise raamatu välimuse.

Valikus on kõvad ja pehmed kaaned. Lisaks saab teha valiku ka personaalse ja kunstnahast kaanestiilide vahel. Lehekülgede arv: vahemikus 24 kuni 120 lehekülge.

Need raamatud näevad välja elegantsed ja on ideaalsed fotoraamatu koostamiseks pulmade või muude sündmuste meenutamiseks.

Premium fotoalbum

Tegemist on eksklusiivse fotoalbumiga. Selle albumi lehed on valmistatud kvaliteetsest 800 gsm fotopaberist, mis on paks ja tugev. Raamat liimitakse kokku, kasutades Lay Flat tehnoloogiat, mille puhul avaneb raamat täielikult 180-kraadise nurga all.

Kaas on kõva ja personaalse kujundusega. Valikus on läikiv ja matt kaas. Lehekülgede arv: vahemikus 20 kuni 50 lehekülge.

Need albumid näevad välja väga luksuslikud ja need on ideaalseks kingituseks või isikliku fotokollektsiooni jaoks.

Pavyzdinė fotoknyga

Kuidas kujundada fotoraamatut või PREMIUM fotoalbumit?

Fotode valimine

Loobuge koopiatest, väheolulistest piltidest või udustest fotodest. Asetage nad kronoloogilisse järjekorda. Teie album räägib oma loo, mistõttu on oluline panna fotod fotoraamatusse terviklikul viisil.

Kaas

Valides personaalse kaane, soovitame valida oma lemmikfoto, mis kataks kogu tausta. Ärge tekitage kaanele kollaaži liiga paljude fotodega.

Fotode värvid

Rühmitage fotod värvide järgi, et fotoraamatust jääks organiseeritum mulje. Paigutage fotod leheküljele sarnase värvitooni, ereduse ja kontrasti põhjal. Pidage ka meeles seda, et värvifotode segamine mustvalgete fotodega pole soovituslik. Asetage nad erinevatele kõrvuti asetsevatele lehekülgedele.

Tekstid

Fotoalbum on koht, kus rääkida oma lugu. Seda lugu on võimalik rääkida nii fotode kui ka teksti lisamisega. Lisage oma lugu fotoraamatu esimestele lehekülgedele või lisage märkmeid fotode juurde. Soovitame kasutada sama fondisuurust. Must on surematu klassika, mis sobib iga värviga.

Illustratsioonid ja taust

ZOOMBOOKI eelis on see, et saate kujundada sellise raamatu, mis tundub teie jaoks ilus. Mõnele inimesele meeldib minimalism, aga kui sa eelistate värve, kaunistage raamat värviliste illustratsioonide ja taustadega. Pidage lihtsalt meeles seda, et kujundate omale pulmaraamatut, seega oleks soovituslik mitte lisada fotode juurde liiga palju lisasid. Las fotod räägivad enda eest.

Fotode asetus

Jätke rohkem ruumi ilmekatele ja emotsionaalsetele fotodele. Võite pühendada terve lehekülje ühele efektiivsele fotole. PREMIUM fotoalbumit koostades näeb foto kogu lehe ulatuses erakordne välja. Lisage leheküljele kolm kuni neli madalama kvaliteediga fotot. Sel viisil on tegemist väga huvitava albumiga ja fotoalbum säilitab hea trükikvaliteedi isegi väiksema formaadiga fotode puhul. Fotoraamatu koostamiseks võite kasutada ka telefoniga jäädvustatud fotosid.

Fotoraamatute hinnakalkulaator

Kas soovite kujundada fotoraamatut kiiremini? Kasutage meie malle.

Kas otsite ideid, mida noortele pulmadeks kinkida?

Kinkige kinkevautšer, millega noored saavad kujundada omale soovitud asja eriliste hetkedega pulmast!