Ristimine – eriline perekondlik tähtpäev. Koosta fotoraamat või PREMIUM fotoalbum kõige erilisemate hetkedega ristimisest!

Sobivad nii professionaalse fotograafi kui ka nutitelefoniga jäädvustatud fotod.

Ristimise fotoraamat

Seda tüüpi fotoraamat on meie klientide sagedane valik. Pealegi ei tahaks sa ju peita oma telefonis või arvutis kõiki neid ilusaid fotosid, kus kõik on ennast kenasti riidesse pannud ja naeratavad. Sellel raamatul on väga elegantne välimus ja see on ideaalne kõige ilusamate hetkede jäädvustamiseks ühte kohta. Praegu on õige hetk selle fotoraamatu kujundamiseks, sest meie veebisaidil on käimas spetsiaalne pakkumine fotoraamatutele, mille leiad jaotisest Eripakkumised!

Tegemist on väga kvaliteetse fotoraamatuga, mille tootmises kasutatakse 170 gsm MultiArt Silk paberit. Raamatu köide on liimitud spetsiaalse polüuretaanliimiga. Tänu sellele liimimistehnikale saavutame klassikalise raamatu ilme, mida iseloomustavad kõrge kvaliteet ja stabiilsus. Valikus on kõvad ja pehmed kaaned. Lisaks võid valida kas personaalsed või kunstnahast kaaned. Lehekülgede arv: 24–120 lehekülge.

Ristimise PREMIUM fotoalbum

Meie kliendid valivad need fotoalbumid, kui nad soovivad midagi ainulaadset. Ristimisalbumid näevad välja väga luksuslikud, mistõttu oleks see ainulaadne kingitus vanavanematele ja ristivanematele, kellele pakuks see album väga muljet.

PREMIUM fotoalbumi leheküljed on valmistatud kvaliteetsest 800 gsm fotopaberist, mis on paksud ja jäigad. Raamat liimitakse Lay Flat tehnoloogia abil, nii et raamatut oleks võimalik avada täielikult 180-kraadise nurga alt. Fotoalbumi kaas on personaalne ja valikus on läikiv ning matt laminaat. Lehekülgede arv: 20–50 lehekülge.

Pavyzdinė fotoknyga

Kuidas luua ideaalne ristimise fotoraamat või PREMIUM fotoalbum?

Loo endale lugu, paigutades fotod ajalises järjestuses – ristimisraamatus on olulised järgmised osad:

Hetked ristimise ettevalmistustest ja ristimisriided

Esimesele leheküljele eralda koht ristimisriiete, -jalatsite, küünla ja muude tarvikute jaoks – see oleks nagu sissejuhatus ristimise ajalukku. Sellele leheküljele võib kaunistuseks lisada ka olulise tsitaadi või soovi lapsele. Raamatu esimestele lehekülgedele lisa pilte vanematest ja ristivanematest, kes valmistavad last ristimiseks ette. See on tavaliselt lõbus toiming, mille jooksul jäädvustab fotograaf mängulisi hetki sellest, kuidas laps paneb sokki jalga või uurib oma ristiema kaelakeed.

Ristimistseremoonia

Pühenda mõned järgmised leheküljed fotodele kirikust. Tseremoonia põhihetk on veega pühitsemine. Kui sul on professionaalse fotograafi jäädvustatud foto, pühenda terve lehekülg sellele fotole. Kui jäädvustasid foto aga telefoniga, paiguta leheküljele mitmeid fotosid lapse erinevatest reaktsioonidest.

Ristimise fotosessioon

Need on üldjuhul leheküljed, mida hiljem kõige enam nauditakse – eriti siis, kui fotosessiooni ettevalmistused toimuvad aegsasti juba varem, lisades sinna erinevaid aksessuaare ja poseerides vähem staatiliselt ja lõbutsedes ka veidi. Kuna fotosessioonil osalevad üldjuhul kõik külalised, lisage raamatusse või albumisse ka lehekülgi, mis on pühendatud külalistele, lisades leheküljele 3–4 fotot. Hiljem tahad kindlasti meenutada kes sellel tähtsal päeval osalesid, kuidas nad riides olid jne.

Ristimispidu

Fotoraamatu lõppu lisa fotosid ristimisele järgnevast peost, ürita panna kokku olulised hetked, mis näitavad, kui lõbus see pidu oli – vestlused laua taga, tantsud, mängud või mis iganes sel päeval kavas oli.

Ristimise fotoraamatu kaas

Ristimise fotoraamatud on ideaalsed vaid kunstnahast või personaalse kaanega. Kui valid personaalse kaane, soovitame valida ühe foto, mis sulle kõige enam meeldis ja mis mahub ilusti katma kogu tausta. See võib olla foto kogu perekonnast või lapsest ristimisriietes. Ära paiguta kaanele liigselt fotosid kollaažide näol.

Illustratsioonid ja taust

ZOOMBOOKI eelis on see, et sul on võimalik koostada fotoraamat sinu soovide järgi. Mõnedele inimestele meeldib minimalism, teised soovivad rohkem värve, seega võid vabalt kaunistada oma fotoraamatu värviliste illustratsioonide või taustadega. Ristimise fotoraamatut kujundades võid olla julgem ja lapselikum kui pulmaraamatut või vanavanemate pulma-aastapäeva fotoraamatut luues, kus võib-olla pigem väldiksid lapselikke illustratsioone.

Hinnakalkulaator

Kas soovid ristimise fotoraamatut kiiremini kujundada? Kasuta meie malle.

Kas teed ettevalmistusi ristimiseks?

Vii oma loomingulised ideed ellu väga hõlpsalt ZOOMBOOKI abil!

Kutsed ristimisele

Jaga külalistele oma kutsed ristimisele, mille saad hõlpsasti luua ZOOMBOOKI abil!

Ristimise soovideraamat

Mõnusalt soe kingitus ristimise puhul. Loo oma ainulaadne kujundus soovitud tekstide ja piltidega. See on sobilik erinevate soovide jaoks kui ka fotode kleepimiseks. Soovitame valida mattide lehekülgedega fotoraamatu. Kui soovid fotoraamatut kiiremini kujundada, kasuta meie loodud ristimise soovideraamatu malli.

Plakatid

Kas plaanid ristimise ajal mänge mängida? Või vajad kaunistusi ristimispeo jaoks? Vii kõik oma mõtted ellu plakatite abil.