On tõsi,

et lapsed kasvavad kiiresti, ning nii mõnedki lapsepõlvemälestused kipuvad ajapikku tuhmuma. Aga tead! Kui talletad oma pere kaunimad hetked fotoraamatusse, püsivad nad elusana ega kao kuhugi. Südantsoojendava fotoraamatu saad kujundada veebis: www.zoombook.ee. Saa neist fotoraamatutest inspiratsiooni ja alusta juba täna fotode valimisega.

Tujud ja ilmed

Ehk kortsutab sinu laps iseäralikult kulmu, kui tal midagi teha keelad? Kas ta nägu läheb naeru täis, kui temaga koos jäätist sööma lubad minna? Talleta need emotsioonid ja ilmed ning loo oma lapse tujude raamat. Sa võid ju teha selle raamatu koos lapsega, paludes tal väljendada niipalju erinevaid emotsioone, kui ta teab.

Lapse sĂĽnd

Näita seda rõõmu ja armastust, mis beebi sünd sinu ellu tõi. Pane tema sündimise ime, tema esimesed sammud ja sõnad fotoraamatusse. Fotoraamatusse võiksid talletada ka ilusamad hetked lapseootuse üheksast kuust.

Lapsepõlvetähestik

Igal lapsel on mõned talle eriomased harjumused, lemmikasjad ja -kohad. Pane oma lapse lugu fotoraamatusse, võttes abiks tähestiku. Näiteks võid alustada fotodest, millel on sinu lapse lemmik kaisukaru Ats, ja lõpetada fotodega zoopargi külastamisest.

Lase lapsel luua

Fotoraamatu võid kujundada ka nii, et jätad sellesse tühja ruumi, kuhu sinu laps saaks ise midagi kirjutada või joonistada. Sa võid jätta lapsele suuniseid, näiteks: "Joonista siia oma kutsu!". Või pane ühele leheküljele pilt emme ja issiga ning kõrvalolevale küsimus: "Miks issi armastab emmet?". Lapse siirad vastused toovad kindlasti su näole naeratuse.

Lapse joonistused

Kui sinu laps armastab joonistada, siis koosta tema vahvamatest joonistustest fotoraamat. Skanni või pildista joonistusi ja paiguta need fotoraamatu kujundusmallidele. Ära unusta lisada pildiallkirju - pildi nime või kuupäeva, mil laps selle joonistas. Lisa raamatusse fotosid ka lapsest endast - joonistuste autori portreel on raamatus samuti oluline koht.

Aastaraamat

Pane oma fotod kronoloogilisse järjekorda ja loo neist aastaraamat, kasvõi iga aastaaja jaoks eraldi. Vali iga ajaperioodi jaoks sobivaim taustavärv, raam, illustratsioon või muu kujunduselement. See on vahva, kui võid mistahes hetkel haarata oma riiulist fotoraamatu ja meenutada, mida tegid näiteks eelmisel kevadel.

Instagrami kollaaĹľ

Ilmselt on sinugi telefoniäppides üsna palju pilte sinu lapse vahvatest eluhetkedest. ZOOMBOOKi fotoraamatu kujundamise programmiga saad laadida fotosid ka otse Instagramist või Facebookist. Vali üks tore pilt iga lehekülje jaoks või loo värvikaid fotokollaaže.

Pere kokaraamat

Kui sa armastad koos lapsega kokata, siis talleta need hetked oma pere kokaraamatusse. Lisaks fotodele maitsvatest roogadest pane sinna ka pilte ühistest köögiseiklustest. Pühenda kindlasti mõned leheküljed ka vanaemale - vanaemade koogid on ju need kõikse paremad.

Download

MOBIIL

Küllap on sinu telefonis üsna palju lahedaid fotosid sinu elu vahvatest hetkedest. Ehk on nüüd paras aeg kujundada neist üks armas mälestusese.
 

Lae mobiiliäpp
Kurti fotoknygÄ…

ONLINE

Kohvilauaraamatukese või pulmaalbumi kujundamine veebis on imelihtne. Kombineeri pilte vanematest ja uuematest aegadest ning lase raamatul rääkida oma unikaalne lugu.

LOO RAAMAT