Make a book

LOO RAAMAT

Talleta oma seiklusrikkad retked

Maailmas ringi reisides koged sa erilisi hetki ja saad asendamatuid elamusi. Reisilt naased sa puhanuna, uute teadmistega ja täis tahet muuta oma elu veelgi paremaks. Ühtlasi tood sa endaga kaamerajagu fotosid vahvatest hetkedest ja kaunitest maastikest. Talleta need fotod vääriliselt!

Kujunda oma reisi eredaimatest hetkedest unikaalne reisiraamat. See on võimalus lasta oma loovusel lennata ja luua hõlpsalt personaalne fotoalbum! Vali välja parimad fotod ja meelepärane lehe kujundusmall, lisa soovikohane tekst ja saada oma raamat trükki. Kõvade kaante vahel on sinu mälestused kaitstud ja alati käepärast, kui neisse sukelduda soovid.

 
Veidot fotogrāmatu

MOBIIL

Küllap on sinu telefonis üsna palju lahedaid fotosid sinu elu vahvatest hetkedest. Ehk on nüüd paras aeg kujundada neist üks armas mälestusese.

LAE ALLA MOBIILIRAKENDUS
Izveidot grāmatu

ONLINE

Kohvilauaraamatukese või pulmaalbumi kujundamine veebis on imelihtne. Kombineeri pilte vanematest ja uuematest aegadest ning lase raamatul rääkida oma unikaalne lugu.

LOO RAAMAT
 

Milliseid ideid mõlgutad?

Seiklusretked

Pöidlaküüdiga või seljakotimatkad on ilmselt ühed seiklusrikkamad, mida on võimalik kogeda. Jäädvusta need erilised ja adrenaliinist tulvil hetked, mida kogesid, ning inimesed, keda kohtasid. Lisa fotode kõrvale ka mõni vaimukas tekstirida ja sinu reisilugu on valmis trükkimiseks.

Hetked romantikaks

Kui armastus on õhus, ei jää see varju ka fotodel. Romantilisest nädalalõpust merekaldal saab imelise fotoraamatu - see on parim mälestusese, mille sa reisilt endaga võid võtta. Ära piirdu fotodega kuulsaimatest vaadetest. Ehk juhtusid sa tallama ka käimata radu ja jäädvustasid midagi sootuks erilist?

Kultuurielamused

Ehk otsustasid sa avardada oma maailmapilti ja sukelduda mõne huvitava maa kultuuriellu. Mida põnevat sa sealse eluolu ja näiteks kohaliku köögi kohta avastasid? Vali välja eksootilisemad ja inspireerivamad fotod ning anna oma reisile uus elu turvaliste kõvade kaantega fotoraamatus.

Zoombook - kelionių fotoknygos

Perepuhkused

Küllap ootavad sinu sugulased innukalt võimalust nautida sinu puhkusefotosid. Üllata neid. Selle asemel, et pilte taaskord arvutist näidata, lase neid nautida fotoraamatust. Tallasid sa siis vanalinnade munakiviteid või lõõgastusid merereisil - erilisi hetki tasub elus hoida!

ZOOMBOOK-kelionių fotoknygos